SZYBKIE LINKI:

Odwołane Seminarium Licencyjne i Kurs Podstawowy w Skokach przez Przeszkody – Biesiekierz Rudny.

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

11.07.2017

Informujemy, że z powodu małej ilości aplikacji poniżej anonsowane: Seminarium Licencyjne dla Arbitrów Stylu Konia i Kurs Podstawowy dla Arbitrów Stylu Konia zostały odwołane.

 

 

Uprzejmie zapraszamy na Seminarium Licencyjne dla Arbitrów Stylu Konia Polskiego Związku Jeździeckiego.

Seminarium Licencyjne dotyczy aktualnych Arbitrów Stylu Konia posiadających licencje PZJ. Pozytywne zaliczenie Seminarium Licencyjnego jest niezbędne dla uzyskania uprawnień dla przedłużenia licencji Arbitra Stylu Konia PZJ na lata 2018-2019.

Seminarium Licencyjne będzie jednodniowe i odbędzie się w podczas Zawodów Ogólnopolskich w Biesiekierzu Rudnym w dniu 15.07.2017 ( sobota ).

Spotkanie uczestników – godzina 12.00.

 

Uprzejmie zapraszamy na Kurs Podstawowy dla Arbitrów Stylu Konia Polskiego Związku Jeździeckiego.

Kurs Podstawowy dotyczy osób, które posiadają uprawnienia co najmniej Instruktora Sportu PZJ. Drugim warunkiem jest udokumentowane doprowadzenie w swojej karierze zawodniczej lub trenerskiej przynajmniej jednego konia do finałów Mistrzostw Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody.

Po pozytywnym zaliczeniu Kursu Podstawowego, aby uzyskać uprawnienia do wykupu licencji Arbitra Stylu Konia PZJ na lata 2018-2019 uczestnik kursu będzie musiał zaliczyć pozytywnie 3 praktyki oraz uzyskać aktualną licencje Sędziego PZJ III-go stopnia oraz aktualną licencję Szkoleniowca PZJ.

Kurs Podstawowy będzie jednodniowy i odbędzie się w podczas Zawodów Ogólnopolskich w Biesiekierzu Rudnym w dniu 15.07.2017 ( sobota ).

Spotkanie uczestników – godzina 12.00

Seminarium Licencyjne i Kurs Podstawowy prowadzi Pan Hubert Szaszkiewicz

Zgłoszenia na Kurs Podstawowy i na Seminarium Licencyjne prosimy nadsyłać w mailu na adres lukasz.jankowski@pzj.pl .

W mailu zwrotnym zostanie przesłana faktura. Na konto podane na fakturze prosimy dokonać przelewu i w tytule tego przelewu koniecznie należy wpisać numer faktury. Następnie potwierdzenie przelewu (dokument pdf pobrany po dokonaniu przelewu w bankowości on-line lub scan ) prosimy przesłać ponownie na adres lukasz.jankowski@pzj.pl. Przesłanie potwierdzenia przelewu będzie oznaczało przyjęcie na kurs lub seminarium.

Cena Seminarium Licencyjnego – 100 zł

Cena Kursu Podstawowego – 100 zł