SZYBKIE LINKI:

Dąbrówka - CKE, WKE i Licencje Szkoleniowców

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

17.08.2017

Rada Szkolenia Jeździeckiego Polskiego Związku Jeździeckiego organizuje szkolenie w dniach 19-20 września 2017 roku w Ośrodku Jeździeckim Ekwador, Dąbrówka Mała 18a, 11-010 Barczewo.

Szkolenie są związane z wdrażaniem nowego systemu szkoleniowego.

Udział jest obligatoryjny dla członków Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, dla członków Wojewódzkich Komisji Egzaminacyjnych, dla Wojewódzkich Koordynatorów Szkolenia Jeździeckiego, dotychczasowych Egzaminatorów na odznaki jeździeckie oraz kandydatów na Egzaminatorów na odznaki jeździeckie oraz kandydatów na Szkoleniowców-Wykładowców PZJ.

Szkolenia są również otwarte dla szkoleniowców PZJ i mają status Szkolenia Specjalistycznego. (udział w dwóch Szkoleniach Specjalistycznych oraz w Konferencji Specjalistycznej w ostatnich 3 latach /2014-2017/ daje uprawnienia do wykupienia licencji Szkoleniowca PZJ na lata 2018-2020).

Wykładowcą jest PAN HUBERT SZASZKIEWICZ

Program : I dzień : godz. 12.00 II dzień : godz. 09.00

Koszt udziału w Szkoleniu – 180 zł.

Zgłoszenia na Szkolenia prosimy nadsyłać w mailu na adres pzj@pzj.pl.

W mailu zwrotnym zostanie przesłana faktura. Na konto podane na fakturze prosimy dokonać przelewu i w tytule tego przelewu koniecznie należy wpisać NUMER FAKTURY. Następnie potwierdzenie przelewu (dokument pdf pobrany po dokonaniu przelewu w bankowości on-line lub scan) prosimy przesłać ponownie na adres pzj@pzj.pl .

Otrzymanie przez biuro PZJ potwierdzenia przelewu będzie oznaczało formalne przyjęcie na Szkolenie.