SZYBKIE LINKI:

Bajardo - CKE, WKE i Licencje Szkoleniowców

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

03.10.2017

Rada Szkolenia Jeździeckiego Polskiego Związku Jeździeckiego organizuje szkolenie systemowe w dniach 06-07 października 2017 roku w SKJ Bajardo (05-152 Augustówek ).

Szkolenia są związane z wdrażaniem nowego systemu szkoleniowego.

Udział jest obligatoryjny dla członków Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, dla członków Wojewódzkich Komisji Egzaminacyjnych, dla Wojewódzkich Koordynatorów Szkolenia Jeździeckiego, dotychczasowych Egzaminatorów na odznaki jeździeckie oraz kandydatów na Egzaminatorów na odznaki jeździeckie oraz kandydatów na Szkoleniowców-Wykładowców PZJ i wszystkich pozostałych szkoleniowców PZJ (patrz komunikat RSJ na stronie > link - http://pzj.pl/node/15610933 ).

Szkolenia są również otwarte dla szkoleniowców PZJ i mają status Szkolenia Specjalistycznego Licencyjnego.

Szkolenie jest również otwarte dla wszystkich chętnych, także bez jakichkolwiek uprawnień szkoleniowych. W tym przypadku obowiązuje koszt udziału w Szkoleniu taki sam jak podany niżej.

Wykładowcą jest PAN HUBERT SZASZKIEWICZ

Program : I dzień : godz. 12.00 II dzień : godz. 09.00

Koszt udziału w Szkoleniu – 180 zł.

Zgłoszenia na Szkolenia prosimy nadsyłać w mailu na adres pzj@pzj.pl. W mailu zwrotnym zostanie przesłana faktura. Na konto podane na fakturze prosimy dokonać przelewu i w tytule tego przelewu koniecznie należy wpisać numer faktury. Następnie potwierdzenie przelewu (dokument pdf pobrany po dokonaniu przelewu w bankowości on-line lub scan) prosimy przesłać ponownie na adres pzj@pzj.pl . Otrzymanie przez biuro PZJ potwierdzenia przelewu będzie oznaczało formalne przyjęcie na Szkolenie.