SZYBKIE LINKI:

Wnioski ZO do KAL PZJ 2018 - SKOKI, akt. 31.10.2017

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

31.10.2017

Szanowni Państwo, 

poniżej publikujemy robocze zestawienie wszystkich wniosków o przyznanie prawa do organizacji zawodów ogólnopolskich w Skokach Przez Przeszkody, które do dnia 31.10.2017 wpłynęły do biura PZJ:

Lp. Organizator Ranga   Od (data)   Do (data)
1 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. ZO-B1*/CSN   19.01.2018 - 21.01.2018
2 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. ZODiM   26.01.2018 - 28.01.2018
3 KJ Łąck przy SO w Łącku HZO-B2* el.HPP   02.02.2018 - 04.02.2018
4 SKS KJK Szary Michałowice HZO-B2* el.HPP   08.02.2018 - 11.02.2018
5 JKS Przybyszewo HZO-B1*   09.02.2018 - 11.02.2018
6 JKS Przybyszewo HZO-B1*   16.02.2018 - 18.02.2018
7 CH Jaszkowo HZODiM   16.02.2018 - 18.02.2018
8 JKS Przybyszewo HZO-B2* el.HPP   22.02.2018 - 25.02.2018
9 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. HZO-B1*   23.02.2018 - 25.02.2018
10 JKS Przybyszewo HZO-B1*   02.03.2018 - 04.03.2018
11 SKS KJK Szary Michałowice HZODiM   02.03.2018 - 04.03.2018
12 KJ Wolica HZODiM   02.03.2018 - 04.03.2018
13 JKS Przybyszewo HZO-B1*   09.03.2018 - 11.03.2018
14 Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice HZODiM   09.03.2018 - 11.03.2018
15 JKS Przybyszewo HZO-B1*   16.03.2018 - 18.03.2018
16 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. HZO-B1*   16.03.2018 - 18.03.2018
17 JKS Salio HZO-B2*   16.03.2018 - 18.03.2018
18 JKS Przybyszewo HZODiM   23.03.2018 - 25.03.2018
19 JKS u Robsonów HZO-B2* el.HPP   23.03.2018 - 25.03.2018
20 KJ Wolica HZODiM   23.03.2018 - 25.03.2018
21 JKS Przybyszewo HZO-B1*   13.04.2018 - 15.04.2018
22 LKS Stragona Strzegom ZO-B1*   20.04.2018 - 22.04.2018
23 LKS Stragona Strzegom ZODiM   20.04.2018 - 22.04.2018
24 KJ Leśna Wola ZO-B1*   27.04.2018 - 29.04.2018
25 KJ Osadkowski Sp. z o.o. ZO-B2*   28.04.2018 - 01.05.2018
26 Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda ZO-B2* el.PLJ   03.05.2018 - 06.05.2018
27 LKJ Abaria Iwno ZODiM   04.05.2018 - 06.05.2018
28 SKS KJK Szary Michałowice ZO-B2* el.PLJ   11.05.2018 - 13.05.2018
29 ZKS Drzonków ZO-B3*/CSN   11.05.2018 - 13.05.2018
30 CH Jaszkowo ZO-B2*   11.05.2018 - 13.05.2018
31 CH Jaszkowo ZODiM   18.05.2018 - 20.05.2018
32 JKS Salio ZO-B2*   18.05.2018 - 20.05.2018
33 KJ Leśna Wola ZO-B1*   18.05.2018 - 20.05.2018
34 Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych ZO-B1*   25.05.2018 - 27.05.2018
35 KJ Agro Handel ZO-B2* el.PLJ   01.06.2018 - 03.06.2018
36 KJ Classic ZODiM   01.06.2018 - 03.06.2018
37 SKS KJK Szary Michałowice ZO-B2*   08.06.2018 - 10.06.2018
38 JKS Salio ZO-B2*   08.06.2018 - 10.06.2018
39 KJ Leśna Wola ZO-B1*   26.06.2018 - 01.07.2018
40 Ludowy Klub Jeździecki z Gałkowie 31.10.2017   29.06.2018 - 01.07.2018
41 KJ Agro Handel ZO-B2* el.PLJ   30.06.2018 - 01.07.2018
42 JKS u Robsonów ZO-B2*   06.07.2018 - 08.07.2018
43 JKS Salio ZO-B2*   13.07.2018 - 15.07.2018
44 Equisport Warka ZO-B2*   27.07.2018 - 29.07.2018
45 JKS u Robsonów ZO-B2*/CSN el.PLJ   27.07.2018 - 29.07.2018
46 KJ Leśna Wola ZO-B1*   27.07.2018 - 29.07.2018
47 Stow. Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw ZO-B1*   10.08.2018 - 12.08.2018
48 ZKS Drzonków ZO-B2* el.PLJ   17.08.2018 - 19.08.2018
49 SKS KJK Szary Michałowice ZO-B2*   24.08.2018 - 26.08.2018
50 SKJ Poczernin ZODiM   24.08.2018 - 26.08.2018
51 KJ Leśna Wola ZO-B2* el.PLJ   31.08.2018 - 02.09.2018
52 KJ Agro Handel ZO-B2*   07.09.2018 - 09.09.2018
53 KJ Agro Handel ZO-B2* Finał PLJ   14.09.2018 - 16.09.2018
54 KJ Leśna Wola ZO-B1*   14.09.2018 - 16.09.2018
55 LKS Stragona Strzegom MPMK-B   20.09.2018 - 23.09.2018
56 JKS Pogórze ZO-B1*   21.09.2018 - 23.09.2018
57 CH Jaszkowo HZO-B2*   28.09.2018 - 30.09.2018
58 JKS Przybyszewo HZO-B1*   05.10.2018 - 07.10.2018
59 JKS Przybyszewo HZO-B2*   11.10.2018 - 14.10.2018
60 JKS u Robsonów HZO-B2*   12.10.2018 - 14.10.2018
61 CH Jaszkowo HZODiM   12.10.2018 - 14.10.2018
62 KJ Łąck przy SO w Łącku HZO-B1*   12.10.2018 - 14.10.2018
63 JKS Przybyszewo HZODiM   19.10.2018 - 21.10.2018
64 JKS Salio HZO-B2*   19.10.2018 - 21.10.2018
65 JKS Przybyszewo HZO-B1*   26.10.2018 - 28.10.2018
66 SKJ Poczernin HZO-B2*   26.10.2018 - 28.10.2018
67 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. HZO-B1*   26.10.2018 - 28.10.2018
68 KJ Wolica HZODiM   26.10.2018 - 28.10.2018
69 JKS Przybyszewo HZO-B1*   03.11.2018 - 04.11.2018
70 CH Jaszkowo HZODiM   09.11.2018 - 11.11.2018
71 JKS Przybyszewo HZO-B2*   16.11.2018 - 16.11.2018
72 SKS KJK Szary Michałowice HZODiM   16.11.2018 - 18.11.2018
73 SKJ Poczernin HZODiM   16.11.2018 - 18.11.2018
74 JKS Przybyszewo HZO-B1*   23.11.2018 - 25.11.2018
75 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. HZO-B1*   23.11.2018 - 25.11.2018
76 KJ Wolica HZODiM   23.11.2018 - 25.11.2018
77 JKS Salio HZO-B1*   30.11.2018 - 02.12.2018
78 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. HZODiM   01.12.2018 - 03.12.2018
79 JKS Przybyszewo HZO-B1*   07.12.2018 - 09.12.2018
80 JKS Przybyszewo HZO-B1*   14.12.2018 - 16.12.2018
81 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. HZO-B1*   14.12.2018 - 16.12.2018

Na Państwa uwagi czekamy do 05.11.2017 włącznie.W przypadku zauważenia błędów w powyższym zestawieniu (np. w dacie, randze zawodów) prosimy o kontakt z Joanną Gębarowską z Działu Sportu (joanna.gebarowska@pzj.pl).

 

Przypominamy, iż zgodnie z procedurą wpis do Kalendarza PZJ (projektu) następuje dopiero po opłaceniu faktury za ten wpis.

 

Przypominamy również, iż zgodnie z Uchwałą Zarządu PZJ nr U/1245/11/Z2017 obowiązującą od dnia 05.05.2017, „Wnioski złożone przez Organizatorów, którzy mają nieuregulowane zobowiązania wobec PZJ nie będą rozpatrywane”. Wobec powyższego, wnioski Organizatorów, którzy mają nieuregulowane zobowiązania wobec PZJ, nie zostaną umieszczone w projekcie Kalendarza Centralnego PZJ  (Oficjalnym Zestawieniu), które zostanie przekazane Zarządowi PZJ do zatwierdzenia.