SZYBKIE LINKI:

Jarosław Skrzyczyński wygrywa we Wrocławiu

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

13.11.2017

Jarosław Skrzyczyński sięgnął po zwycięstwo najważniejszego konkursu weekendu, WAGO Grand Prix.

 

CSN Wrocław

Na poziomie 145 cm wystartowały dwadzieścia cztery pary. Do rozgrywki dostały się cztery: Małgorzata Koszucka (Wechta Rosówko) na Charlene, Grzegorz Nowak (FKJ Zatoka) na Always Forever, oraz Jarosław Skrzyczyński (KJ Agro-Handel), któremu udało się zakwalifikować na dwóch koniach: klaczy Quitoki i ogierze Jerico, na których powtórzył bezbłędne przejazdy. Ostatecznie zajął miejsce pierwsze na Jerico i trzecie na Quitoki. Drugi by Grzegorz Nowak. 

- Na pierwszym koniu jechałem dość krótko, ale nie na 100% możliwości, które dawał ten parkur. Grzegorz Nowak zmusił mnie do tego, że na Jerico musiałem pojechać o wiele bardziej ofensywnie no i się udało - skomentował Jarosław Skrzyczyński.

- Imprezę możemy uznać za bardzo udaną, to były już trzecie zawody z naszym udziałem. Takie zawody to świetna okazja, żeby zaprezentować zarówno naszym pracownikom, jak i mieszkańcom Wrocławia piękno jeździectwa i skoków przez przeszkody. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, w napięciu trzymał zwłaszcza sobotni konkurs barier, jak i niedzielne Grand Prix. Dla nas, jako dużego pracodawcy z Wrocławia, to też powód  aby pokazać naszą firmę - powiedział dyrektor Michał Kownacki z firmy WAGO. My ze swojej strony dodamy, ze przyszłoroczne zawody odbędą się w dniach od 5-7 października, już jako impreza międzynarodowa - CSI2*.

(...)

Zawody trwały 3 dni. Rozegrano 11 konkursów w ramach CSN i 6 dla zawodników z regionu. Razem na starcie stanęło 150 jeźdźców na 260 koniach.

 

Wyniki TUTAJ

 

Źródło: Informacja Prasowa/Karina Olszewska - Tarant Events

Zdjęcie: Joanna Bręklewicz/TylkoSkoki.pl