SZYBKIE LINKI:

Trener polskiej Kadry Narodowej WKKW zwyciężył w legendarnym CCI4* Luhmuhlen

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

18.06.2016

W  Luhmuhlen rozegrano piąty etap  serii  FEI Classics. Cykl ma zasięg globalny i rekordową dla WKKW pule nagród finansowych. Sześć jego etapów to najwyżej skategoryzowane, tym samym najtrudniejsze na świecie CCI  rozgrywane na trzech kontynentach: w brytyjskich Badminton i Burghley, amerykańskim Kentucky, australijskim Adelaide, w Luhmuhlen i francuskim Les Etoiles de Pau.

Trener polskiej Kadry Narodowej WKKW Andreas Dibowski na pełnej krwi angielskiej It's Me XX po czwartym miejscu w ujeżdżeniu i zwycięskim krosie  objął prowadzenie w tych niezwykle prestiżowych i znanych na całym świecie niemieckich zawodach. W decydującej o ostatecznej kolejności próbie (skoki przez przeszkody) Andreas Dibowski po raz kolejny udowodnił swoją wielką klasę. 50-letni Niemiec startując na byłym koniu wyścigowym obronił pozycję lidera w sytuacji bezpośredniej presji poprzedzającego bezbłędnego przebiegu Francuza Maxime Livio na fantastycznie skaczącym Qalao de Mers ( Selle Francais - 12 lat).

Para Andreas Dibowski i 12-letni It's Me XX  w rozegranych trzy tygodnie wcześniej zawodach CIC3* w Baborówku zajęła 2 miejsce.

>  WYNIKI 

> CCI4* Kros Film