SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-06-23 02:00:19

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Warnik 27.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
2. Strzegom 27.06 - 01.07.2018 C-WKKW Pobierz plik
3. Strzegom 28.06 - 01.07.2018 C-WKKW Pobierz plik
4. Sopot 29.06 - 01.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
5. Gałkowo 29.06 - 01.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
6. Leśna Wola 29.06 - 01.07.2018 B-Skoki -
7. Sopot 29.06 - 01.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
8. Śrem 30.06 - 01.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
9. Jakubowice 04.07 - 08.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
10. Ochaby Wielkie 05.07 - 07.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
11. Ochaby Wielkie 05.07 - 08.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
12. Ochaby Wielkie 05.07 - 07.07.2018 A-Ujeżdżenie -
13. Dąbrówka Mała 06.07 - 08.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
14. Jakubowice 11.07 - 15.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
15. Machnice 13.07 - 15.07.2018 A-Ujeżdżenie -
16. Besiekierz Rudny 13.07 - 15.07.2018 B-Skoki -
17. Machnice 13.07 - 15.07.2018 Paraujeżdżenie -
18. Walewice 14.07 - 15.07.2018 C-WKKW Pobierz plik
19. Siedlec 14.07 - 15.07.2018 D-Powożenie Pobierz plik
20. Strzegom 17.07 - 18.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
21. Machnice 20.07 - 22.07.2018 B-Skoki -
22. Strzegom 20.07 - 22.07.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
23. Strzegom 20.07 - 22.07.2018 C-WKKW Pobierz plik
24. Bogusławice 25.07 - 26.07.2018 D-Powożenie Pobierz plik
25. Bogusławice 27.07 - 29.07.2018 D-Powożenie -
26. Bogusławice 27.07 - 29.07.2018 D-Powożenie Pobierz plik
27. Poczernin 27.07 - 29.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
28. Warka 27.07 - 29.07.2018 B-Skoki Pobierz plik
29. Rybnica 27.07 - 29.07.2018 A-Ujeżdżenie -
30. Bogusławice 27.07 - 29.07.2018 D-Powożenie Pobierz plik