SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-08-19 04:00:52

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Ciekocinko 21.08 - 26.08.2018 B-Skoki Pobierz plik
2. Drzonków 24.08 - 26.08.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
3. Walewice 24.08 - 26.08.2018 C-WKKW Pobierz plik
4. Michałowice 24.08 - 26.08.2018 B-Skoki Pobierz plik
5. Racot 25.08 - 26.08.2018 C-WKKW Pobierz plik
6. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 Paraujeżdżenie Pobierz plik
7. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
8. Ciekocinko 28.08 - 02.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
9. Radzionków 28.08 - 02.09.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
10. Facimiech 31.08 - 02.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
11. Dobrodzień - Malichów 31.08 - 01.09.2018 F-Rajdy Pobierz plik
12. Leśna Wola 31.08 - 02.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
13. Dobrodzień - Malichów 31.08 - 01.09.2018 F-Rajdy Pobierz plik
14. Dobrodzień - Malichów 31.08 - 01.09.2018 F-Rajdy Pobierz plik
15. Facimiech 31.08 - 02.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
16. Olsza 07.09 - 09.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
17. Sopot 07.09 - 09.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
18. Sopot 07.09 - 09.09.2018 C-WKKW -
19. Moszna 07.09 - 09.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
20. Jakubowice 13.09 - 16.09.2018 A-Ujeżdżenie -
21. Olsza 14.09 - 16.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
22. Strzegom 14.09 - 16.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
23. Wiśnicz / KTWK Dąbrówka 14.09 - 15.09.2018 F-Rajdy Pobierz plik
24. Leśna Wola 14.09 - 16.09.2018 B-Skoki -
25. Strzegom 14.09 - 16.09.2018 C-WKKW -
26. Warszawa - Stara Miłosna 15.09 - 16.09.2018 C-WKKW Pobierz plik
27. Jakubowice 15.09 - 16.09.2018 Paraujeżdżenie -
28. Strzegom 20.09 - 23.09.2018 B-Skoki Pobierz plik
29. Strzegom 20.09 - 23.09.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
30. Strzegom 20.09 - 23.09.2018 C-WKKW Pobierz plik