SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-10-21 04:45:50

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Michałowice 25.10 - 28.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
2. Poczernin 26.10 - 28.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
3. Ciekocinko 26.10 - 28.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
4. Wolica 26.10 - 28.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
5. Leszno 26.10 - 28.10.2018 B-Skoki Pobierz plik
6. Zakrzów 26.10 - 28.10.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
7. Leszno 03.11 - 04.11.2018 B-Skoki Pobierz plik
8. Leszno 08.11 - 11.11.2018 B-Skoki Pobierz plik
9. Poczernin 09.11 - 11.11.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
10. Sopot 09.11 - 11.11.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
11. Jaszkowo 09.11 - 11.11.2018 B-Skoki Pobierz plik
12. Ciekocinko 09.11 - 11.11.2018 B-Skoki Pobierz plik
13. Sopot 09.11 - 11.11.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
14. Biesiekierz Rudny 15.11 - 18.11.2018 B-Skoki Pobierz plik
15. Zakrzów 16.11 - 18.11.2018 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
16. Zakrzów 16.11 - 18.11.2018 Paraujeżdżenie Pobierz plik
17. Michałowice 16.11 - 18.11.2018 B-Skoki Pobierz plik
18. Leszno 16.11 - 18.11.2018 B-Skoki Pobierz plik
19. Zbrosławice 16.11 - 18.11.2018 A-Ujeżdżenie -
20. Michałowice 23.11 - 25.11.2018 A-Ujeżdżenie -
21. Wolica 23.11 - 25.11.2018 B-Skoki Pobierz plik
22. Leszno 23.11 - 25.11.2018 B-Skoki Pobierz plik
23. Warnik 23.11 - 25.11.2018 B-Skoki -
24. Poznań 29.11 - 02.12.2018 D-Powożenie -
25. Poznań 29.11 - 02.12.2018 C-WKKW -
26. Poznań 29.11 - 02.12.2018 Paraujeżdżenie -
27. Poznań 29.11 - 02.12.2018 B-Skoki Pobierz plik
28. Poznań 29.11 - 02.12.2018 A-Ujeżdżenie -
29. Besiekierz Rudny 30.11 - 02.12.2018 B-Skoki -
30. Leszno 07.12 - 09.12.2018 B-Skoki Pobierz plik