SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-05-22 19:20:43

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Baborówko 23.05 - 26.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
2. Ochaby Wielkie 24.05 - 26.05.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
3. Ciekocinko 28.05 - 02.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
4. Warka 31.05 - 02.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
5. Solec Kujawski 31.05 - 02.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
6. Kwieki 31.05 - 02.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
7. Bogusławice 01.06 - 02.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
8. Ciekocinko 04.06 - 09.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
9. Poznań 06.06 - 09.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
10. Jakubowice 06.06 - 09.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
11. Wilkowice 07.06 - 09.06.2019 B-Skoki -
12. Moszna 08.06 - 09.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
13. Książ 13.06 - 16.06.2019 D-Powożenie Pobierz plik
14. Książ 13.06 - 16.06.2019 D-Powożenie Pobierz plik
15. Sopot 13.06 - 16.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
16. Olsza 14.06 - 16.06.2019 B-Skoki -
17. Bogusławice 14.06 - 16.06.2019 B-Skoki -
18. Facimiech 14.06 - 16.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
19. Jaroszówka 15.06 - 16.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
20. Sopot 20.06 - 23.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
21. Sopot 20.06 - 23.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
22. Michałowice 21.06 - 23.06.2019 B-Skoki -
23. Dąbrówka Mała 21.06 - 23.06.2019 B-Skoki -
24. Kwieki 22.06 - 23.06.2019 C-WKKW -
25. Grobice 22.06 - 22.06.2019 C-WKKW -
26. Strzegom 27.06 - 30.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
27. Strzegom 27.06 - 30.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
28. Sopot 28.06 - 30.06.2019 A-Ujeżdżenie -
29. Gałkowo 28.06 - 30.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
30. Jakubowice 03.07 - 07.07.2019 B-Skoki -