SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-16 06:30:44

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Sopot 20.06 - 23.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
2. Sopot 20.06 - 23.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
3. Michałowice 21.06 - 23.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
4. Dąbrówka Mała 21.06 - 23.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
5. Kwieki 22.06 - 23.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
6. Grobice 22.06 - 22.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
7. Strzegom 27.06 - 30.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
8. Strzegom 27.06 - 30.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
9. Gałkowo 28.06 - 30.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
10. Sopot 28.06 - 30.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
11. Jakubowice 03.07 - 07.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
12. Głogów Młp. 05.07 - 07.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
13. Radzionków 05.07 - 07.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
14. Radzionków 05.07 - 07.07.2019 A-Ujeżdżenie -
15. Solec Kujawski 05.07 - 07.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
16. Jakubowice 10.07 - 14.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
17. Walewice 13.07 - 14.07.2019 C-WKKW Pobierz plik
18. Wierzbna 19.07 - 21.07.2019 B-Skoki -
19. Drzonków 23.07 - 25.07.2019 B-Skoki -
20. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie Pobierz plik
21. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie Pobierz plik
22. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie Pobierz plik
23. Poczernin 26.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie -
24. Rybnica 26.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie -
25. Głogów Młp. 26.07 - 28.07.2019 B-Skoki -
26. Dąbrówka Mała 26.07 - 28.07.2019 B-Skoki -
27. Drzonków 26.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie -
28. Strzegom 29.07 - 31.07.2019 C-WKKW -
29. Strzegom 01.08 - 04.08.2019 C-WKKW -
30. Strzegom 01.08 - 04.08.2019 C-WKKW Pobierz plik