SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-04-24 05:42:46

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Sopot 25.04 - 28.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
2. Sopot 25.04 - 28.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
3. Sopot 25.04 - 28.04.2019 C-WKKW Pobierz plik
4. Poczernin 26.04 - 28.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
5. Drzonków 26.04 - 28.04.2019 Paraujeżdżenie Pobierz plik
6. Drzonków 26.04 - 28.04.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
7. Głogów Młp. 26.04 - 28.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
8. Biskupiec 26.04 - 28.04.2019 B-Skoki Pobierz plik
9. Sopot 02.05 - 05.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
10. Sopot 02.05 - 05.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
11. Jakubowice 02.05 - 05.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
12. Iwno 02.05 - 05.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
13. Bogusławice 03.05 - 05.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
14. Solec Kujawski 03.05 - 05.05.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
15. Głogów Młp. 10.05 - 12.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
16. Ciekocinko 10.05 - 12.05.2019 B-Skoki Pobierz plik, Pobierz plik
17. Racot 11.05 - 12.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
18. Bogusławice 17.05 - 19.05.2019 D-Powożenie Pobierz plik
19. Bogusławice 17.05 - 19.05.2019 D-Powożenie -
20. Warnik 17.05 - 19.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
21. Michałowice 17.05 - 19.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
22. Rybnica 17.05 - 19.05.2019 A-Ujeżdżenie -
23. Jaszkowo 17.05 - 19.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
24. Białka 18.05 - 19.05.2019 F-Rajdy Pobierz plik
25. Białka 18.05 - 19.05.2019 F-Rajdy Pobierz plik
26. Strzegom 18.05 - 19.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
27. Ciekocinko 21.05 - 26.05.2019 B-Skoki Pobierz plik
28. Baborówko 23.05 - 26.05.2019 C-WKKW Pobierz plik
29. Ochaby Wielkie 24.05 - 26.05.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
30. Ciekocinko 28.05 - 02.06.2019 B-Skoki Pobierz plik