SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-02-21 02:05:22

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
31. Jaszkowo 14.04 - 14.04.2018 E-Woltyżerka -
32. Strzegom 20.04 - 22.04.2018 B-Skoki -
33. Strzegom 20.04 - 22.04.2018 B-Skoki -
34. Glinik Zaborowski 20.04 - 22.04.2018 B-Skoki -
35. Łąck 20.04 - 22.04.2018 A-Ujeżdżenie -
36. Moszna 27.04 - 29.04.2018 C-WKKW -
37. Leśna Wola 27.04 - 29.04.2018 B-Skoki -
38. Sopot 27.04 - 29.04.2018 C-WKKW -
39. Sopot 27.04 - 29.04.2018 C-WKKW -
40. Jakubowice 28.04 - 01.05.2018 B-Skoki -
41. Kanie - Otrębusy 29.04 - 29.04.2018 C-WKKW -
42. Łężkowice 30.04 - 02.05.2018 Paraujeżdżenie -
43. Łężkowice 30.04 - 02.05.2018 A-Ujeżdżenie -
44. Bogusławice 03.05 - 06.05.2018 B-Skoki -
45. Sopot 04.05 - 06.05.2018 C-WKKW -
46. Iwno 04.05 - 06.05.2018 B-Skoki -
47. Sopot 04.05 - 06.05.2018 C-WKKW -
48. Barlinek 04.05 - 06.05.2018 B-Skoki -
49. Jaszkowo 11.05 - 13.05.2018 B-Skoki -
50. Bogusławice 11.05 - 13.05.2018 D-Powożenie -
51. Bogusławice 11.05 - 13.05.2018 D-Powożenie -
52. Drzonków 11.05 - 13.05.2018 B-Skoki -
53. Michałowice 11.05 - 13.05.2018 B-Skoki -
54. Rybnica 11.05 - 13.05.2018 A-Ujeżdżenie -
55. Warszawa - Stara Miłosna 12.05 - 13.05.2018 C-WKKW -
56. Racot 12.05 - 13.05.2018 C-WKKW -
57. Ciekocinko 15.05 - 20.05.2018 B-Skoki -
58. Besiekierz Rudny 18.05 - 20.05.2018 B-Skoki -
59. Ochaby Wielkie 18.05 - 20.05.2018 A-Ujeżdżenie -
60. Jaszkowo 18.05 - 20.05.2018 B-Skoki -