SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2018-01-22 02:00:50

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
61. Jaszkowo 11.05 - 13.05.2018 B-Skoki -
62. Bogusławice 11.05 - 13.05.2018 D-Powożenie -
63. Warszawa - Stara Miłosna 12.05 - 13.05.2018 C-WKKW -
64. Racot 12.05 - 13.05.2018 C-WKKW -
65. Ciekocinko 15.05 - 20.05.2018 B-Skoki -
66. Leśna Wola 18.05 - 20.05.2018 B-Skoki -
67. Besiekierz Rudny 18.05 - 20.05.2018 B-Skoki -
68. Jaszkowo 18.05 - 20.05.2018 B-Skoki -
69. Ochaby Wielkie 18.05 - 20.05.2018 A-Ujeżdżenie -
70. Moszna 19.05 - 20.05.2018 A-Ujeżdżenie -
71. Strzegom 19.05 - 20.05.2018 C-WKKW -
72. Stara Miłosna 19.05 - 20.05.2018 E-Woltyżerka -
73. Ciekocinko 22.05 - 27.05.2018 B-Skoki -
74. Baborówko 25.05 - 27.05.2018 C-WKKW -
75. Machnice 25.05 - 27.05.2018 A-Ujeżdżenie -
76. Kwieki 25.05 - 27.05.2018 B-Skoki -
77. Baborówko 25.05 - 27.05.2018 C-WKKW -
78. Ciekocinko 29.05 - 03.06.2018 B-Skoki -
79. Śrem 01.06 - 03.06.2018 B-Skoki -
80. Solec Kujawski 01.06 - 03.06.2018 B-Skoki -
81. Kwieki 01.06 - 03.06.2018 A-Ujeżdżenie -
82. Bogusławice 02.06 - 03.06.2018 C-WKKW -
83. Poznań 07.06 - 10.06.2018 B-Skoki -
84. Michałowice 08.06 - 10.06.2018 B-Skoki -
85. Drzonków 08.06 - 10.06.2018 A-Ujeżdżenie -
86. Besiekierz Rudny 08.06 - 10.06.2018 B-Skoki -
87. Sopot 14.06 - 17.06.2018 B-Skoki -
88. Facimiech 15.06 - 17.06.2018 C-WKKW -
89. Konin 15.06 - 17.06.2018 B-Skoki -
90. Sopot 22.06 - 24.06.2018 B-Skoki -