SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-01-17 03:10:51

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
121. Kwieki 10.08 - 11.08.2019 C-WKKW -
122. Strzegom 15.08 - 18.08.2019 K-Kuce -
123. Michałowice 16.08 - 18.08.2019 B-Skoki -
124. Drzonków 16.08 - 18.08.2019 B-Skoki -
125. Bogusławice 16.08 - 18.08.2019 B-Skoki -
126. Grobice 16.08 - 18.08.2019 C-WKKW -
127. Ciekocinko 20.08 - 25.08.2019 B-Skoki -
128. Drzonków 23.08 - 25.08.2019 Paraujeżdżenie -
129. Facimiech 23.08 - 25.08.2019 C-WKKW -
130. Facimiech 23.08 - 25.08.2019 C-WKKW -
131. Drzonków 23.08 - 25.08.2019 A-Ujeżdżenie -
132. Bogusławice 23.08 - 25.08.2019 D-Powożenie -
133. Bogusławice 23.08 - 25.08.2019 D-Powożenie -
134. Niestępowo 24.08 - 25.08.2019 C-WKKW -
135. Ciekocinko 27.08 - 01.09.2019 B-Skoki -
136. Jakubowice 29.08 - 01.09.2019 B-Skoki -
137. Głogów Młp. 30.08 - 01.09.2019 B-Skoki -
138. Koryta 30.08 - 01.09.2019 A-Ujeżdżenie -
139. Racot 31.08 - 01.09.2019 C-WKKW -
140. Sopot 05.09 - 08.09.2019 C-WKKW -
141. Sopot 05.09 - 08.09.2019 C-WKKW -
142. Sopot 05.09 - 08.09.2019 C-WKKW -
143. Moszna 06.09 - 08.09.2019 C-WKKW -
144. Olsza 06.09 - 08.09.2019 B-Skoki -
145. Ciekocinko 06.09 - 08.09.2019 B-Skoki -
146. Wierzbna 06.09 - 08.09.2019 A-Ujeżdżenie -
147. Jakubowice 12.09 - 15.09.2019 B-Skoki -
148. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 A-Ujeżdżenie -
149. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 B-Skoki -
150. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 C-WKKW -