SZYBKIE LINKI:

100 dni zostało do Strzegom Horse Trials 2016

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

14.03.2016

Dokładnie 100 dni pozostało do tegorocznej edycji Strzegom Horse Trials. W dniach 22-26 czerwca 2016r. Strzegom już po raz czternasty stanie się światową stolicą wszechstronnego konkursu konia wierzchowego. W ciągu pięciu dni na Hipodromie w Morawie wystartuje ponad 300 koni i ponad 200 zawodników z ponad 20 krajów.

Rok 2015 był w Strzegomiu rokiem kobiet. W konkursie pucharowym w Strzegomiu triumfowała belgijka – Karin Donkers, drużynowo najlepsze były Brytyjki w składzie: Izzy Taylor, Emily Llewellyn, Sarah Bullimore i Jodie Amos.

Strzegom Horse Trials to największa impreza jeździecka konkurencji wszechstronnego konkursu konia wierzchowego w tej części Europy. Co roku goszczą tu gwiazdy światowego WKKW - najlepsi jeźdźcy globu - Mistrzowie Olimpijscy, Mistrzowie Świata i Europy. Na Hipodromie w Morawie będziemy mogli zobaczyć zmagania najlepszych zawodników reprezentujących kraje całego świata.  

Rozegranych zostanie siedem konkursów międzynarodowych o zróżnicowanym poziomie trudności, w tym konkurs Pucharu Narodów - FEI Nations Cup™ Eventing - najbardziej prestiżowy cykl w kalendarzu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej.

Widzowie będą mieli okazję podziwiać grację jeźdźców i piękne ruchy koni w konkursach ujeżdżenia, odwagę i wytrzymałość w trakcie widowiskowego crossu, oraz precyzję w bardzo emocjonujących skokach przez przeszkody. Dodatkowych emocji dostarczy z pewnością gruntownie przebudowana przeszkoda wodna. Jest ona obecnie prawie trzykrotnie większa niż dotychczas i w tym roku będzie po raz pierwszy oddana w całości do użytku. 

15 kwietnia rusza internetowa sprzedaż biletów. Tylko w przedsprzedaży będzie można nabyć bilety w bardzo atrakcyjnych cenach – od 15 zł za bilet na sobotę lub niedzielę.

Więcej informacji na: http://www.strzegomhorsetrials.pl/pl/.