SZYBKIE LINKI:

Finał Pucharu Polski WKKW w ten weekend

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

02.10.2013

Już w najbliższy weekend w Białym Borze rozegrany zostanie Finał Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy w 4 kategoriach wiekowych walczyć będą o zwycięstwo w klasyfikacji końcowej cyklu składającego się z 6 eliminacji oraz Finału, który odbędzie się w dniach od 4 do 6 października na terenie Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval.

Szczególnie ciekawie zapowiada się rywalizacja w grupie seniorów, najlepsi polscy jeźdźcy wystartują w konkursie CIC**, w którym m.in. wystartuje aktualny lider tej kategorii, reprezentant gospodarzy Kamil Rajnert (185 pkt). Tuż za nim skalsyfikowany jest Paweł Warszawski (174 pkt.), który do konkursu dwóch gwiazdek zgłosił silną stawkę 3 koni. Do walki o zwycięstwo w kategorii seniorów włączą się zapewne Aktualny Mistrz Polski Seniorów Jerzy Krukowski oraz Srebrny medalista Łukasz Kaźmierczak, tym bardziej, że Finale do zdobycie pozostaje 120 pkt. (podwójna pula). W tej kategorii oprócz premii finansowych - pula 10.000 zł, nagrodą główną dla zwycięzcy będzie uszyte na miarę siodło Equipe z linii E-Carbon. E-Carbon to przykład połączenia doskonałości włoskiego rzemiosła i cennych osiągnięć nowoczesnej technologii. Siodła Equipe E- Carbon przesuwają dotychczas istniejące granice w jeździectwie. Innowacyjny pomysł, materiał i technologia produkcji, w połączeniu z możliwością indywidualnego dopasowania, gwarantują idealną pozycję i wygodę dla jeźdźca. Niezbędne pomiary oraz testy zostaną dokonane podczas indywidualnego spotkania z przedstawicielem X-Horse, wyłącznego przedstawiciela Equipe w Polsce.
W kategorii Juniorów, pierwszych pięciu zawodników w klasyfikacji końcowej otrzyma pakiety suplementów MasterHorse ufundowane przez wyłącznego przedstawiciela tej marki w Polsce – firmę PSI Equestrian Consulting. Zwycięzca tej grupy otrzyma 12 miesięczne wsparcie w postaci produktów MasterHorse, indywidualnie dobrane dla swojego konia. Produkty niemieckiej marki MasterHorse to wysokiej klasy preparaty dla koni. Są one stosowane w celu dostarczenia koniom sportowym, wyścigowym czy też rekreacyjnym niezbędnych składników odżywczych oraz substancji pielęgnacyjnych. Suplementy dla koni MasterHorse produkowane są w oparciu o najnowsze trendy panujące w medycynie weterynaryjnej, a ich regularne stosowanie sprawia, że konie mogą w pełni realizować swój potencjał i osiągać coraz lepsze wyniki.
Zwycięzcy w grupie Juniorów Młodszych i Kuców otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu jeździeckiego renomowanej marki Torpol oraz suplementów MasterHorse. Firma Torpol specializuje się w produkcji czapraków, ochraniaczy i derek dla koni, a swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów magnetycznych - Magnetic Field Therapy by Torpol.
Finał Pucharu Polski WKKW w Białym Borze rozegrany zostanie w ramach Międzynarodowych Zawodów w tej dyscyplinie. W konkursach CIC*, CIC**, CIC** wystartują zawodnicy z całej Europy, a publiczność będzie mogła podziwiać takich znakomitych zawodników jak bracia Frank i Andreas Osholt, Andreas Dibowski czy Karin Donckers.
Zapraszamy wszystkich miłośników jeździectwa do kibicowania podczas Finału Pucharu Polski WKKW!