SZYBKIE LINKI:

Panel "Systemy szkoleniowe PZJ"

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

28.01.2016

Korzystając z obecności wielu szkoleniowców i zawodników w trakcie Cavaliad w Lublinie i Warszawie Zarząd Związku organizuje otwarte panele dyskusyjne „Systemy szkoleniowe PZJ- propozycje i drogi rozwoju”.

Rok temu Zarząd utrzymał w mocy obowiązujący od 2007 roku system szkolenia oraz deklarował „dostosowanie systemu do potrzeb podyktowanych ustawą deregulacyjną z uwzględnieniem postulowanej przez Zespół Szkoleniowy pod kierownictwem Pana Huberta Szaszkiewicza relacji uczeń – mistrz, powiązania awansów szkoleniowych z osiągnięciami wychowanków oraz własną karierą sportową”. W ostatnich tygodniach na stronie internetowej Związku opublikowane zostały projekty i koncepcje które wpłynęły do Zarządu.

Pierwsza z debat w Lublinie odbędzie się w piątek 5 lutego w godzinach 12- 14. Celem zapewnienia komfortu merytorycznych wypowiedzi prosimy aby osoby pragnące zabrać głos w dyskusji zgłosiły swój akces do udziału w panelu na adres mailowy wojciech.jachymek@pzj.pl. Przed rozpoczęciem Cavaliady Lublin planujemy ogłosić nazwiska uczestników dyskusji.