SZYBKIE LINKI:

Starty polskich zawodników na zagranicznych arenach w bieżącym tygodniu

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

31.03.2016

W bieżącym tygodniu Polacy na zagranicznych arenach będą rywalizować w konkurencji skoków przez przeszkody i WKKW.

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY:

Podczas trzeciego tygodnia zawodów we włoskim Arezzo (ITA) w dniach 28 marca - 3 kwietnia zobaczymy Marcina Pakulę, który pojechał tam startować w zawodach CSI3* z końmi Balouca du d Rouet Z, Talousimonika K Z. W zawodach CSI1* wystartuje Paweł Piątkowski z końmi Bolero, Cando, Cassinia, Chacco.

Powiększa się polska ekipa, reprezentująca polskie bawry w San Giovanni in Marignano (ITA). W dniach 28 marca - 3 kietnia w zawodach CSI3* zobaczymy tam: Zuzannę Gowin z Captainem, Aleksandrę Kozanecką z końmi Calezo Z, Zalingka, Suedwinds Amanda, Krzysztofa Ludwiczaka z No Limit 60, Norwind, Poli Loli L, Quinn 17 i Zoweją, Julię Michalską z Dirty Harry, Sandrę Piwowarczyk-Bałuk z Chabento i Quiriana, Paulinę Rybarczyk z Cantini, Marikę Słowińską z Zagato i Viper W Z, Annę Szary-Ziębicką z Helion van de Noordhevel i Nortonem, Oliwię Szustkowską z Clearville i Wiola 19, Wojciecha Wojcianiec z końmi Ascador Melloni, Cassio Melloni, Chintablue, Naccord Melloni, Quasi de Kergane oraz Michała Ziębickiego z Durano G, Heartbreaker 5, Luissome Despoire i Something Special.

W zawodach dla młodych koni w kategorii siedmiolatków CSIYH1* wystartuje w Arezzo Paulina Rybarczyk na Calatin.

W drugim tygodniu zawodów w Cagnes sur Mer (FRA) rywalizuje Jan Chrzanowski, który wystąpi tam w zawodach CSI2* z Clouzot de Lassus, i Poppee del Damvil, w zawodach CSI1* z Ornett de Galeste, a w zawodach CSIYH1* w kategorii siedmiolatków z Egmond W.

W belgijskim Lanaken (BEL) w dnach 1-3 kwietna rywalizować będzie Maksymilian Wechta, który zabrał tam na zawody CSI3* Cassilio, Corianos Ass, La Calidad i London 32. W zawodach CSI U25-A wystartuje na Donatelli de Wulf Selection i Quintusie 93. Listy i wyniki: tutaj.

WKKW:

W Kamp Linftort (GER) w dniach 1-3 kwietnia zobaczymy Mateusza Sarneckiego i Ebonita, rywalizujących w zawodach CIC1*.

 

Życzymy powodzenia polskim zawodnikom we wszystkich startach!

 

Na fot. Aleksandra Kozanecka, Sandra Piwowarczyk-Bałuk i Maksymilian Wechta podczas Cavaliady Warszawa 2016.

Fot. K. Rzeczycki