SZYBKIE LINKI:

Karolina Karwowska i Emol polecą do Rio

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

10.06.2016

W dniu 01 cerwca 2016r. Międzynarodowa Federacja Jeździecka poinformowała Polski Komitet Paraolimpijski i Polski Związek Jeździecki o tym, że nasz kraj uzyskał miejsce kwalifikujące dla jednej pary jeździec-koń, upoważniające do uczestnictwa w Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.

Polski Związek Jeździecki wystąpił z pismem do Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego z prośbą o podjęcie pozytywnej decyzji o udziale pary Karolina Karwowska i Emol w Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio de Janeiro.

W dniu dzisiejszym Polski Komitet Paraolimpijski podjął decyzję o wysłaniu pary Karolina Karwowska i Emol na Igrzyska Paraolimpijskie w Rio de Janeiro i przesłał do Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej stosowną deklarację.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Gratulujemy przede wszystkim Karolinie Karwowskiej i trenerce oraz managerce konkurencji paraujeżdżenia, Natalii Kozłowskiej. Życzymy satysfakcjonującego wyniku w rywalizacji sportowej na najwyższym możliwym szczeblu.