SZYBKIE LINKI:

W III etapie PLJ Grzegorzewski wygrywa, Gramza pozostaje liderem w rankingu

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

04.07.2016

W Machnicach najlepszy okazał się Adam Grzegorzewski (Agro-Aves Gajewniki), który na Okarino wygrał konkurs Grand Prix. Po bardzo dobrych startach podczas Pucharu Narodów w Hagen, Adam Grzegorzewski kolejnymi wynikami jedynie potwierdza swoją świetną formę. W rozgrywce wystartowało czterech jeźdźców. Na miejscu drugim uplasował sie Kamil Grzelczyk (BKJ Bogusławice) na Wibaro. Miejsce trzecie, również z dwoma zerami zajął Jakub Krzyżosiak na Klaczy Atiqua (KJ Small Chary). Czwarte miejsce Leszka Gramzy na Badorette z KJ Agro-Handel dało mu wobec, potknięcia Andreia Shalohina, prowadzenie w tabeli najważniejszej (złotej) kategorii PLJ.

W finale srebrnej rundy triumfował też Adam Grzegorzewski, tym razem na Kannelle Z. Bliski zwycięstwa był Maksymilian Wechta na Charlene, który był wolniejszy o zaledwie dwie setne sekundy i ostatecznie zajął drugą pozycję w konkursie. Tu na pozycji liderki umocniła się Olga Sorokina z KJ Zbyszko (dziś była czwarta).

Konkurs rundy brązowej wygrała Małgorzata Koszucka (KJ Wechta) na koniu Koris. Tu nową liderka tabeli została Ewa Kocon z Kujawsko Pomorskiego Klubu Jeździeckiego w Bydgoszczy.

Kolejne zawody z cyklu PLJ odbędą się w dniach 29-31 lipca na hipodromie KJ Agro-Handel Śrem w Olszy.

Wyniki i rankingi są dostępne na www.plj.pzj.pl.

Fot. Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography.