SZYBKIE LINKI:

PLJ - Crazy Quick zwycięża

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

25.06.2017

Trzy kategorie i trzy zwycięstwa w Olszy należały do reprezentantów gospodarzy, KJ Agro-Handel Śrem.

Grand Prix dla Jarosława Skrzyczyńskiego na Crazy-Quick'u, kategoria srebrna i brązowa dla Mściwoja Kieconia.

Finał kategorii złotej 145 cm wygrał Jarosław Skrzyczyński na Crazy-Quick’u. Parkur podstawowy okazal się dość trudny, bowiem do rozgrywki dostały się zaledwie trzy pary. Tego zwycięstwa reprezentant klubu Agro-Handel Śrem nie mógł oddać w niczyje ręce. Pokonując szybko każdą kolejną przeszkodę zegar zatrzymał w czasie 37.83 sekundy. - Było nas trzech, trzech dobrych. Jednak Crazy sam z siebie galopuje szybko i im szybciej jadę, tym lepiej skacze. Jego jest ciężko dogonić - powiedział Jarosław Skrzyczyński.

Drugi zawodnik, Łukasz Troszczyński na Djarvi B bezbłędnie ukończył parkur prawie trzy sekundy później. Na trzecim miejscu uplasował się Wojciech Wojcianiec na Chintablue.

Mściwoj Kiecoń okazał się najlepszy zarówno w kategorii srebrnej wygrywając na Venus, ale i w kategorii brązowej, gdzie zwyciężył dosiadająć klaczy Anabel.

Trzy kategorie i trzy zwycięstwa w Olszy należały do reprezentantów gospodarzy, KJ Agro-Handel Śrem. Grand Prix dla Jarosława Skrzyczyńskiego na Crazy-Quick'u, kategoria srebrna i brązowa dla Mściwoja Kieconia.

Ponieważ w tej ostatniej kategorii do klasyfikacji nie są liczeni profesjonaliści, komplet punktów zdobyła trzecia w konkursie Matylda Kasner startująca na słynnym Aresie.

W klasyfikacji kategorii złotej Jarosław Skrzyczyński umocnił się na pozycji lidera z 40 punktami na koncie. Na drugie miejsce awansowała Dajana Pawlicka ex aequo z Jackiem Grzywaczem (po 24 punkty). Czwarte miejsce zajął Michał Kaźmierczak.

Liderem kategorii srebrnej jest Jacek Grzywacz, a brązowej Jakub Dołhun.

Fot. Asia Bręklewicz