SZYBKIE LINKI:

Szkolenie licencyjne dla szkoleniowców z Januszem Lawinem

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

14.09.2018

Zachodniopomorski Związek Jeździecki zaprasza na szkolenie specjalistyczne, licencyjne  z panem Januszem Lawinem.

Szkolenie odbędzie się w dniu 30.09.2018r, na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego "Stajnia", Brzózki 30, 72-022 Nowe Warpno.

Kontakt: Jolanta Turowska, tel: 602 437 527, e-mail: turowska.jolat@gmail.com

Temat szkolenia: Korekty koni ujeżdzeniowych w klasach od L do C.

Osoby które, zgłoszą się na szkolenie będą aktywnie uczestniczyć w zawodach w ujeżdżeniu rozgrywanych dzień wcześniej tj .w dniu 29 września br.( Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu ). Będą sekretarzować SG, a także przebywać wraz z SG na jego stanowisku by na bieżąco móc konfrontować oceny i uwagi. Po zakończonych zawodach odbędą  się około dwugodzinne zajęcia teoretyczne  / praktyczne których tematem będzie : wyszkolenie ujeżdżeniowe konia skokowego.

W programie szkolenia: Omówienie figur czworoboku w poszczególnych klasach konkursów, szkolenie indywidualne ze zgłoszonymi zawodnikami - poziom klasy L-P, - poziom klasy N-C; po zakończeniu treningu każdej dwuosobowej grupy , omówienie ze szkoleniowcami błędów  oraz przekazanie zaleceń do przyszłej pracy treningowej, bieżąca dyskusja ze szkoleniowcami o zastosowaniu korekt w pracy treningowej. omówienie  najważniejszych błędów podczas treningu w dniu szkolenia , oraz analiza protokołów sędziowskich  z rozgrywanych w dniu poprzedzającym szkolenie zawodów.