SZYBKIE LINKI:

Po próbie terenowej zmiana na pozycji lidera w najwyższym konkursie Baborówko Horse Sale Show

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

29.09.2018

Za nami niezwykle emocjonujący dzień na Baborówko Horse Sale Show 2018 i kilka znakomitych przejazdów, które zmieniły klasyfikację najwyższego konkursu zawodów.

 

W konkursie CIC3* o nagrodę Kuhn Maszyny Rolnicze na prowadzenie wysunęła się niemiecka amazonka Anna Siemer (GER) na koniu FRH BUTT'S AVONDALE. Zawodniczka ma za sobą bardzo dobrą próbę ujeżdżenia, a na crossie zebrała dziś tylko 1,6 puntu karnego za przekroczenie normy czasu. Najlepszy w tym konkursie po ujeżdżeniu Mateusz Kiempa (POL) na koniu Lassban Radovix dziś na crossie zebrał 16 punktów karnych za przekroczenie normy czasu, co dało mu 9 miejsce przed jutrzejszymi skokami przez przeszkody. Na drugim miejscu po próbie terenowej w konkursie CIC3* uplasował się Andreas Dibowski (GER) i WOLFSMOND. Niemiecka para swój przejazd ukończyła jako jedyna bez punktów karnych, co dało jej awans z miejsca 10 na miejsce 2. Na miejscu trzecim po crossie jest fiński zawodnik Elmo Jankari (FIN) na koniu SORAYA 243.

 

W ramach konkursu CIC3* rozgrywany jest finał Pucharu Polski WKKW seniorów. Najwyżej sklasyfikowanym polskim zawodnikiem po próbie terenowej jest Jan Kamiński (POL) na SENIORZE. Para ta zajmuje piąte miejsce. Drugim najlepszym polskim zawodnikiem w konkursie jest Paweł Warszawski na ARISTO A-Z, a trzecim najlepszym Polakiem w konkursie jest Mateusz Kiempa na LASSBAN RADOVIX.

 

W konkursie CIC2* o nagrodę Lotto pozycję lidera utrzymał Ben Leuwer (GER) startujący na koniu C'EST LA VIE 135. Miejsce drugie obroniła para Josephine Schnaufer (GER) i RONALDO. Na miejsce trzecie z miejsca czwartego awansowała Kari Ingrid Gunzenhauser (GER) na koniu LET'S DANCE 73.

 

Bez zmian w czołówce konkursu CIC1* o nagrodę Duon. Pozycję lidera utrzymał Paweł Spisak (POL) na koniu Paco. Miejsce drugie po crossie utrzymała Katrin Norling (SWE) i HULLIEBULLIE, a miejsce trzecie - Ben Leuwer (GER) i AVATAR 28.

 

Dziś swoje rozstrzygnięcie miał konkurs krajowy P w kategorii open. Kamil Rajnert (POL) na koniu HORATA objął prowadzenie pierwszego dnia i nie oddał go aż do dzisiaj. Miejsce drugie zajęła Daria Kobiernik i CHODÓW, a miejsce trzecie - Aleksa Karlińska i SYMFONIA M.

 

Na poziomie konkursu krajowego P rozgrywany jest Finał Pucharu Polski WKKW w kategorii Juniorów Młodszych. W ramach tej rywalizacji odbyły się próby ujeżdżenia i crossu. Najlepsza przed jutrzejszymi skokami jest Gabriela Kozłowska i DININ CHOSEN. Miejsce drugie zajmuje Natasza Wostal i AVENIDO. Miejsce trzecie - Aurelia Zdanowska i CYNA.

 

Zakończyła się rywalizacja w konkursie krajowym L w kategorii open. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Wincenciak na IN PERSONA. Na drugim miejscu podium uplasowała się Sanna Siltakorpi (FIN) i FOR MORE SPARKLING, a na miejscu trzecim - Stephanie Bohe i LITTLE BAMBOO.

 

Na poziomie konkursu krajowego L rozgrywany jest Finał Pucharu Polski WKKW w kategorii Młodzików i Amatorów. Po ujeżdżeniu i próbie terenowej wśród młodzików prowadzi Julia Witkowska na koniu Ksena, a wśród amatorów - Weronika Mikołajczak na koniu Kharisma.

 

Jutro od godz. 9:30 będą rozgrywane próby skoków przez przeszkody. Wszystkie konkursy międzynarodowe będą transmitowane na żywo na profilach Facebook, YouTube i na stronie internetowej Baborówko Horse Sale Show oraz w serwisie ClipMyHorse.

 

Więcej informacji na:

www.bhss.baborowko.pl

https://www.facebook.com/BaborowkoHorseSaleShow/

https://www.instagram.com/eventing_baborowko/

https://www.youtube.com/channel/UCzfmxVHAbNS8XdcFRmYTV6g