SZYBKIE LINKI:

Metody monitorowania i kontroli procesu treningowego zawodników

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

04.03.2019

Szanowni Państwo,

do dnia 19.03.2019 r. przyjmujemy zgłoszenia na szkolenie "Metody monitorowania i kontroli procesu treningowego zawodników", które odbędzie się 30.03.2019 r. w Instytucie Sportu-PIB.

Szkolenie jest przewidziane dla trenerów Teamu 100 oraz trenerów zaplecza kadry.

Rekrutacja odbywa się przez stronę internetową www.akademiatrenerska.pl (dla zalogowanych użytkowników strony).

Zachęcamy trenerów do zgłaszania się.

Celem szkolenia jest przeprowadzenia praktycznych warsztatów w laboratorium fizjologii oraz biochemii. Efektem szkolenia będzie pozyskanie nowych umiejętności i zdobycie najnowszej wiedzy pozwalającej ocenić dyspozycję zawodnika do uczestnictwa w procesie treningowym.

Program szczegółowy i biogramy wykładowców dostępne po zalogowaniu do strefy trenerskiej.

Szkolenie oparte na efektach kształcenia:

•             Efektem szkolenia będzie umiejętność poszerzenia warsztatu trenerskiego o badania biochemiczne oraz zdolność dobierania ich rodzaju w zależności od aktualnych potrzeb.

•             Efektem szkolenia będzie umiejętność zaplanowania w cyklu treningowym badań biochemicznych jako wsparcia procesu indywidualizacji treningu.

•             Uczestnicy będą znali podstawowe formy prezentacji wyników badań i wiedzieli jak w podstawowym stopniu zinterpretować wyniki.

•             Uczestnicy będą potrafili zaplanować harmonogram badań w rocznym procesie szkolenia.

•             Efektem szkolenia będzie poznanie fizjologicznych metod oceny zdolności wysiłkowych zawodników i diagnostyki stanu wytrenowania.

•             Efektem szkolenia będzie aktualna wiedza na temat niedozwolonego dopingu w sporcie oraz dietetyki sportowej, kształtowanie odpowiedniej postawy społecznej, nabycie praktycznych umiejętności w profilaktyce antydopingowej.