SZYBKIE LINKI:

4Foulee CSI4* Poznań

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

22.04.2019

Trwa sprzedaż biletów na zawody 4Foulee CSI4* Poznań. Tylko do końca kwietnia bądź do wyczerpania puli, obowiązuje specjalna, promocyjna cena.

Międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody 4Foulee CSI4* Poznań odbędą się na zabytkowym Hipodromie Wola w Poznaniu w dniach 07-09 czerwca.

Są to jedyne zawody skokowe w Polsce, które odbywają się na trawiastej arenie. To sprawia, że charakter tego wydarzenia jest niepowtarzalny.

W ramach 4Foulee rozegranych zostanie 15 konkursów, z czego aż pięć zaliczanych będzie do światowego rankingu. Każdy z konkursów ma ciekawą formułę, a kibice będą mogli bliżej poznać zasady rywalizacji i trudności techniczne parkurów.

Pula nagród wynosi blisko milion złotych, a dodatkowo, zawody te mają rangę kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich 2020 i Mistrzostw Europy 2019.

Oznacza to, że podczas trzech dni będziemy świadkami niezwykle emocjonującej, sportowej rywalizacji. Program sportowy, ranga zawodów, a przede wszystkim możliwość zdobywania punktów do rankingu olimpijskiego sprawi, że na liście startowej nie zabraknie światowych gwiazd i najlepszych skoczków z Polski.

W minionych latach, liczba flag krajów reprezentowanych przez zawodników podczas wydarzenia przekraczała 20, a z trybun Hipodromu kibice mogli podziwiać medalistów Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata i mistrzostw Europy.

W trzydniowym programie nie zabraknie dodatkowych pokazów dla publiczności, które uatrakcyjnią popołudnia na Hipodromie Wola. W tym roku będą to: kozacy w pokazie dżygitówki, KÜR w wykonaniu mistrzyni Polski w ujeżdżeniu Aleksandry Szulc, Pony Games (zabawa dla dzieci na kucykach), Hop Hop Show, pokaz ułanów oraz koncerty dwóch doskonałych orkiestr dętych: Orkiestry Miasta Poznania i Orkiestry Dętej Swarzędz.

Bilety na 4Foulee CSI4* Poznań można  kupić przez stronę ToBilet.pl: http://bit.ly/bilety4Foulee.

Dzieci do lat 13 wejdą na teren imprezy bezpłatnie, a dla uczniów i studentów przygotowane są bilety ulgowe. Ceny rozpoczynają się od 10 zł. Dodatkowo, tylko do 30 kwietnia lub do wyczerpania puli, bilety są dostępne w specjalnej, promocyjnej cenie.