SZYBKIE LINKI:

Uwaga Delegaci Polskiego Związku Jeździeckiego

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

24.05.2019

Ze względu na niecentralne położenie miejsca, gdzie odbędzie się tegoroczny Walny Sprawozdawczy Zjazd Delegatów PZJ informujemy, że:

- dla Delegatów PZJ Walnego Sprawozdawczego Zjazdu mieszkających w odległości większej niż 200 km od Zakrzowa zostanie zapewniony nocleg wraz ze śniadaniem z 17 na 18.czerwca 2019 roku lub z 18 na 19 czerwca 2019 roku. Delegatów PZJ, którzy zamierzają skorzystać z oferowanego wyżej wymienionego noclegu prosimy o przesłanie do dnia 5 czerwca włącznie ze swoich skrzynek mailowych na adres mailowy pzj@pzj.pl zamówienia noclegu. Przesłanie zamówienia jest warunkiem formalnym dla przygotowania powyższej oferty i przesłania adresu hotelu.

-dla delegatów mieszkających w odległości mniejszej niż 200 km będzie przygotowana możliwość przenocowania z dnia 17 na 18 czerwca lub z 18 na 19 czerwca 2019 roku w hotelu z wynegocjowaną ceną preferencyjną. W tym przypadku nocleg będzie na koszt Delegata PZJ. Delegatów mieszkających w odległości mniejszej niż 200 km od Zakrzowa prosimy o przesłanie do dnia 5 czerwca włącznie ze swoich skrzynek mailowych na adres mailowy pzj@pzj.pl decyzji o rezerwacji noclegu. W mailu zwrotnym zostanie przesłana informacja z adresem hotelu i danymi niezbędnymi dla dokonania formalnej rezerwacji.