SZYBKIE LINKI:

Zostań wolontariuszem na LOTTO Strzegom Horse Trials

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

21.05.2019

 

Tylko do końca maja trwa akcja rekrutacyjna do udziału w programie wolontariatu zawodów jeździeckich LOTTO Strzegom Horse Trials - Puchar Narodów w WKKW.

 

Jeśli lubisz atmosferę wielkich wydarzeń sportowych, fascynuje cię jeździectwo i chcesz doświadczyć międzynarodowych zawodów od zaplecza – nie zwlekaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie zawodów.  

 

W trakcie LOTTO Strzegom Horse Trials zostanie rozegranych osiem konkursów międzynarodowych, w tym ten najbardziej prestiżowy zaliczany do cyklu Pucharu Narodów. Zawody odbędą się w terminie 27-30 czerwca na hipodromie w Morawie koło Strzegomia.

 

Przez 12 lat trwania programu wolontariatu w pomoc przy organizacji zawodów włączyło się już ponad 1000 ochotników.

 

Wolontariuszem może zostać każda pełnoletnia osoba. Zapraszamy młodzież, osoby dorosłe i seniorów – mówi Agata Pniewska, koordynator Programu Wolontariatu

 

Potrzebna jest pomoc w biurze zawodów i biurze prasowym, w punktach informacyjnych i porządkowych, przy obsłudze informatycznej, przy konkursie ujeżdżenia, na crossie i parkurze przy pracach porządkowych, przy rozklejaniu plakatów i roznoszeniu ulotek, przy transportach na lotnisko oraz przy wielu innych zajęciach.

 

Organizatorzy na czas trwania zawodów gwarantują ubezpieczenie NNW, zakwaterowanie w miasteczku namiotowym oraz wyżywienie

 

Nie zapominajcie, że mimo obowiązków, które zostaną Wam przydzielone, wolontariat to: super doświadczenie, nowe znajomości i dobra zabawa! – dodaje Agata Pniewska.

 

Nabór do programu potrwa do 31 maja.

 

Regulamin programu wolontariatu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na oficjalnej stronie zawodów: www.strzegomhorsetrials.pl

LOTTO Strzegom Horse Trials zbliża się wielkimi krokami. Już od 27 czerwca na hipodromie w Morawie będzie rozgrywanych osiem konkursów międzynarodowych, w tym ten najważniejszy - Puchar Narodów. Przedsmak tego wydarzenia można poczuć już dziś.

Na Facebooku zawodów właśnie opublikowano spot zapowiadający zawody.

Zapraszamy do obejrzenia! Link: www.facebook.com/SHTStrzegom

15 maja ruszyła sprzedaż biletów na międzynarodowe zawody jeździeckie LOTTO Strzegom Horse Trials – Puchar Narodów w WKKW. LOTTO Strzegom Horse Trials to zawody w tzw. triatlonie jeździeckim, czyli Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Podczas imprezy rozegrany zostanie konkurs drużynowy z cyklu Pucharu Narodów - najwyższa rangą rywalizacja w WKKW w Polsce oraz jedne z najważniejszych zawodów w Europie. Zawody odbędą się od 27 do 30 czerwca na hipodromie w Morawie koło Strzegomia na Dolnym Śląsku. Bilety można zakupić za pośrednictwem platformy Ticketmaster.pl. Wystarczy zalogować się na stronie https://www.ticketmaster.pl/event/12177. Opłacone bilety będą wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera albo jako e-ticket do samodzielnego wydruku w domu. Bilety można nabyć także stacjonarnie w salonach sieci Empik. Wstęp na pierwszy dzień zawodów jest bezpłatny, bilety na piątek kosztują 10 zł; bilety jednodniowe na sobotę i niedzielę – 15 zł., a karnet - 30 zł. Dzieci do lat 10 oraz mieszkańcy gminy Strzegom mają wstęp bezpłatny.