SZYBKIE LINKI:

Awans Izraela – To jeszcze nie koniec walki Polaków o IO w Tokio

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

29.06.2019

W specjalnym drużynowym konkursie kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020, który odbył się w dniu dzisiejszym w Moskwie pierwsze miejsce  wywalczyła drużyna Izraela.

Drugie miejsce w konkursie zajęła Reprezentacja Polski, a na trzeciej pozycji uplasowała się ekipa gospodarzy.

Polakom dziękujemy za godną olimpijskiego awansu do końca wyrównaną walkę ze zwycięską drużyną Izraela, która to ten awans tym razem wywalczyła.

TO NIE KONIEC WALKI POLAKÓW O TOKIO.

Polacy awansowali do Finału Division II Europe w Atenach.

Przez Ateny wiedzie droga do Światowego Finału FEI Longines Nations Cup 2019 w Barcelonie.

Wywalczenie w Atenach prawa startu w Barcelonie i zajęcie w katalońskiej stolicy miejsca  bezpośrednio za państwami, które mają już zapewniony udział w IO w Tokio oznacza dla Polski awans na IO w Tokio.