SZYBKIE LINKI:

Strzegom Summer Tour: wciąż trwają zgłoszenia

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

14.07.2019
Strzegom, 9.07.2019: Nie ucichły jeszcze echa po rekordowych zawodach LOTTO Strzegom Horse Trials, a na hipodromie w Morawie już trwają intensywne przygotowania do kolejnej międzynarodowej imprezy. 1 sierpnia rusza Strzegom Summer Tour.
 
To będą kolejne cztery dni sportowych emocji, podczas których najlepsi jeźdźcy i amazonki zmierzą się w dyscyplinie Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego.
 
Na hipodromie trwają obecnie szeroko zakrojone prace na trasie crossu. Dla zawodników przygotowywane są nowe, przyjazne przeszkody i wyzwania techniczne, które pozwolą im na zdobycie cennych umiejętności. Wszystkie trasy crossu są tak zaprojektowane, aby umożliwić debiutantom udany start w wyższej klasie.
 
W trakcie Strzegom Summer Tour jeźdźcy wystartują w czterech konkursach międzynarodowych. Rywalizacja toczyć się będzie w klasach: CCI1* Intro, CCI2*-S, CCI3*-S, CCI4*-S.
 
Sierpniowe zawody to także szansa dla początkujących zawodników oraz młodych koni na zdobycie doświadczenia. W ramach zawodów krajowych zostaną rozegrane następujące konkursy: CNC LL, CNC L, CNC1*, CNC 2*.
 
Zapraszamy do Strzegomia!
 
Fot. Mariusz Chmieliński