SZYBKIE LINKI:

Protokół z głosowania uchwały nr U/2816/3/E/2020 w trybie elektronicznym zgodnie z Regulaminem Działania Zarządu  

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

13.05.2020

Protokół z głosowania uchwały nr U/2816/3/E/2020 w trybie elektronicznym zgodnie z Regulaminem Działania Zarządu  

 

Uchwała nr U/2816/3/E/2020 z dnia 12.05.2020 

 

Zarząd PZJ podstawie Statutu PZJ (Paragraf 19 ust. 3.) pozbawia Członkostwa Zwyczajnego PZJ poniżej wymienione kluby z powodu niepłacenia przez ponad dwa lata składki członkowskiej (w nawiasie data ostatniej wykupionej licencji ogólnopolskiej):

 

- KLUBY Z WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO:

 

  1. Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany AR Wrocław (2002)
  2. Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson (2016)
  3. Gminny Ludowy Klub Sportowy Rolnik (2009)
  4. Hippo – Klub (1997)
  5. Jeździecki Klub Sportowy " Hucuł " (1994)
  6. Jeździecki Klub Sportowy Ramides (1999)
  7. Jeździecki Klub Sportowy " W Siodle " (2001)
  8. Jeździecki Klub Sportowy Wysoka 2 (1996)
  9. Klub Jeździecki " Absolut " (2010)
  10. Klub Jeździecki Borowa (2008)
  11. Klub Jeździecki " Dworzysko " (2012)
  12. Klub Jeździecki " Eko- Agro- Hanna " (2002)
  13. Klub Jeździecki " Gostar" (2010)
  14. Klub Jeździecki " Impuls Lubiechów " (2004)
  15. Klub Jeździecki " Jedenastka Izerska " (2010)
  16. Klub Jeździecki " Lisowczyk " (1999)
  17. Klub Jeździecki " Selena " (2002)
  18. Klub Jeździecki " Tarant" Przy Z S R W Krzyżowicach (2005)
  19. Klub Jeździecki " Villawa " (2003)
  20. Klub Jeździecki Black Pony Milejowice (2011)
  21. Klub Jeździecki Geo Miłocice (2011)
  22. Klub Jeździecki Kontex Wrocław (2000)
  23. Klub Jeździecki Ośrodek Sportów Konnych W Jaroszówce (2012)
  24. Klub Jeździecki Victor (2014)
  25. Klub Sportowo - Rekreacyjny Baskil (2008)
  26. Królewski Klub Jeździecki Kobierzyce (2000)
  27. L K J " Arat " (2000)
  28. Lubiński Klub Jeździecki " Tarpan " (2003)
  29. Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław (2015)
  30. Ludowy Zespół Sportowy - Sekcja Jeździecka " Mustang " – Chwałowice (2002)
  31. Miejsko - Gminne Zrzeszenie L Z S W Miliczu - S J " Gajdówek " (2003)
  32. Ośrodek Sportów Konnych I Hipoterapii Sobin (2011)
  33. S K F L Z S " Klub Jeździecki Leszczynówka" (2008)
  34. Trzebnickie Stowarzyszenie Sportowo - Rekreacyjne Sekcja Jeździecka " Fryz" Tarczyński (2004)
  35. Uczniowski Powiatowy Klub Jeździecki " Gozdawa " (2003)
  36. Wojskowy Klub Sportowy " Śląsk " Wrocław-SJ (2013)
  37. Wrocławski Klub Jeździecki " Partynice " (2000)

 

 

- KLUBY Z WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO:

 

  1. Bydgoski Klub Jeździecki Stajnia Białe Błota (1998)
  2. Ciechociński Klub Sportowy Amazonka (1995)
  3. Gminny Klub Jeździecki Bogucin (2015)
  4. Gminny Ludowy Klub Sportowy – Osielsko (2013)
  5. Golubski Klub Jeździecki TKKF (1996)
  6. Jeździecki Klub Sportowy Brzoza (2013)
  7. Jeździecki Klub Sportowy Leśnego Parku Kultury I Wypoczynku (2008)
  8. Jeździecki Klub Sportowy Metal-Expo-Kujawy (2003)
  9. Klub Jeździecki "Cavalier" (2016)
  10. Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie (2002)
  11. Klub Jeździecki Oxer Inowrocław przy MZTKK w Inowrocławiu (2015)
  12. Klub Jeździecki Rakusz (2005)
  13. Klub Sportowy " Unia " Solec Kujawski (2009)
  14. Ludowy Jeździecki Klub Sportowy Piaf (2011)
  15. Regionalny Klub Jeździecki " Ben - Hur " (2008)
  16. Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo (2016)
  17. Toruński Ludowy Klub Jeździecki (2015)
  18. Uczniowski Klub Sportowy Pn. Sportowy Klub Jeździecki " Ułan " (2003)
  19. Uczniowski Klub Sportowy SKJ Laboratorium (2012)

 

- KLUBY Z WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO:

 

  1. Bialskopodlaski Klub Jeździecki (1994)
  2. Klub Jeździecki " Goniec " (2004)
  3. Klub Jeździecki Alexander (2012)
  4. Szkolny Klub Jeździecki Apis w Pszczelej Woli (2016)
  5. Uczniowski Klub Jeździecki " Gracjan " Bychawa (2005)

 

 

- KLUBY Z WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO:

 

  1. Jeździecki Klub Sportowy Adledo (1997)
  2. Jeździecki Klub Sportowy Santok (2010)
  3. Klub Jeździecki " Country " (2001)
  4. Klub Jeździecki " Podkowa " Przy O H I R K " Podkowa " W Ochli (2000)
  5. Klub Miłośników Koni " Pro Hippica " (1998)
  6. Ludowy Klub Jeździecki Wschowa (2001)
  7. Ludowy Klub Sportowy " Błękitni " (1999)
  8. Miejski Klub Sportowy " Tęcza " Sekcja Jeździecka (1999)
  9. Miejsko Gminny Ludowy Klub Sportowy " Orlęta " W Trzcielu (2001)

 

 

- KLUBY Z WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO:

 

 

  1. Bogusławicki Klub Jeździecki (likwidacja klubu w KRS)
  2. Centrum Szkolenia Jeździeckiego Equestro Sp. z o.o (2013)
  3. Jeździecki Klub Sportowy Alma – Jeżów (2005)
  4. Klub Jeździecki " Lotna" (2003)
  5. Klub Jeździecki Hurtap Łęczyca (2007)
  6. Klub Jeździecki Vertus Z P H " Vertus " Dariusz Michalak (2013)
  7. Ludowy Klub Jeźdzecki Tarant (2003)
  8. Ludowy Klub Jeździecki Rekreacyjno- Sportowy " Stajnia Pod Dzwonkami " (2000)
  9. Rogowski Klub Sportowy Eden Sekcja Jeździecka (2010)
  10. Stowarzyszenie Hipodrom " Karo" (2004)
  11. Stowarzyszenie Klub Hippiczny Kasztanka (2013)

 

 

- KLUBY Z WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO:

 

  1. Akademicki Klub Jeździecki Akademii Rolniczej W Krakowie (2006)
  2. Klub Jazdy Konnej " Mustang " (likwidacja klubu w UM Krakowa w 2015r. )
  3. Klub Jazdy Konnej " Sądeczanin - Wielogłowy " (2003)
  4. Klub Jazdy Konnej Klan (2013)
  5. Klub Jeździecki " Horus " (2007)
  6. Klub Jeździecki " Hubertus " (2005)
  7. Klub Jeździecki Vip-Kraków (2009)
  8. Klub Sportowy " Actros " (1999)
  9. Klub Sportowy Bór (2014)
  10. Ludowy Klub Sportowy " Baszta (1997)
  11. Ludowy Klub Sportowy " Poroniec"- Autonomiczna Sekcja Jeździecka (2009)
  12. Międzyszkolny Klub Sportowy Szkoła Jazdy Konnej Kraków (2013)
  13. Młodzieżowe Towarzystwo Sportowo- Rekreacyjne " Sowiniec "- S J " Tabun" (2000)
  14. Ognisko T K K F " Przyjaciel Konika " (1998)
  15. Stadnina Niepołomice Sp.zo.o. (2009)

 

 

- KLUBY Z WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO:

 

  1. Fundacja Pomocy Młodzieży i Dzieciom Niepełnosprawnym Hej Koniku (2014)
  2. Jeździecki Klub Sportowy " Enklawa " (2001)
  3. Jeździecki Klub Sportowy " Lotna " (2007)
  4. Jeździecki Klub Sportowy " Łoś " (2008)
  5. Jeździecki Klub Sportowy " Stajnia Pod Skowronkiem" (2002)
  6. Jeździecki Klub Sportowy Bródno (2008)
  7. Jeździecki Klub Sportowy Imperial (2012)
  8. Jeździecki Klub Sportowy Jasiorówka (2014)
  9. Jeździecki Klub Sportowy Szczepanek Kamianka (likwidacja klubu w KRS 2012; ostatnia licencja PZJ 2011)
  10. Jeździecki Klub Sportowy Wyręba (2014)
  11. Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy MM Wesoła (2010)
  12. Klub Jeździecki " Diaver Bisk " (2003)
  13. Klub Jeździecki " Falenty " (2006)
  14. Klub Jeździecki " Grzmiąca " (2002)
  15. Klub Jeździecki " Polesie " (2007)
  16. Klub Jeździecki " Stajnia Wilanów " (2005)
  17. Klub Jeździecki " Wilczeniec " (2003)
  18. Klub Jeździecki Amber Horse (2012)
  19. Klub Jeździecki Bingo (2016)
  20. Klub Jeździecki Eco-Milk Kamionki (2016)
  21. Klub Jeździecki Kawalkator (1996)
  22. Klub Jeździecki Kuźnia Nowowiejska (2011)
  23. Klub Jeździecki Lastrada (2009)
  24. Klub Jeździecki Pepeland (2010)
  25. Klub Jeździecki Sawanka (2013)
  26. Klub Jeździecki Vena Sport (2012)
  27. Klub Sportowy " Celbant " (2008)
  28. Klub Sportowy " Spójnia Warszawa " Sekcja Jeździecka (2007)
  29. Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " U Wasyla "- Jaktorów (2005)
  30. Ludowy Klub Jeździecki Aga (2011)
  31. Ludowy Klub Jeździecki Książenice-Kuclandia (2010)
  32. Ludowy Klub Sportowy Wolta (2016)
  33. Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu (rezygnacja z  członkostwa w 2018)
  34. Sekcja Jeździecka Plutonu Policji Konnej (1995)
  35. Sekcja Jeździecka T K K F " Zatrasie " (1995)
  36. Sportowy Klub Jeździecki " Sewan " (2005)
  37. Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja (2009)
  38. Stowarzyszenie Jeździeckie Bierzewice (2009)
  39. Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża (2011)
  40. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej " Pogoń - Konstancin " (2007)
  41. Studencki Klub Jeździecki Paszków (2002)
  42. Szkolny Klub Jeździecki Poland Park (2015)
  43. TKKJ Mazovia (2010)
  44. Towarzyski Klub Jeździecki " Marynki "  (2000)
  45. Uczniowski Klub Jeździecki " Iskierka " (2003)
  46. Uczniowski Klub Sportowy " Luzak " (2002)
  47. Uczniowski Klub Sportowy " Ok " (2003)
  48. Uczniowski Klub Sportowy " Szwadron " W Starej Miłosnej (2001)
  49. Uczniowski Klub Sportowy Kluczek Perzanowo (2011)

 

 

- KLUBY Z WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO:

 

  1. Klub Jeździecki " Balotada" (2002)
  2. Klub Jeździecki " Rotmistrz " (2000)
  3. Klub Jeździecki "Korys" Przygorzele (rezygnacja z członkostwa w 2018 roku)
  4. Klub Jeździecki Turbud Brzeg (likwidacja klubu w 2017)
  5. Ludowy Klub Jeździecki " Dżokej" (2002)
  6. Ludowy Klub Jeździecki " Husaria " Skorogoszcz (2004)
  7. Ludowy Klub Jeździecki W Kędzierzynie Koźlu (1999)
  8. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy " Flora " (2003)

 

 

- KLUBY Z WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO:

 

  1. Jeździecki Klub Sportowy Ocean Sport Studzianki (2005)
  2. Klub Jeździecki " Dafne " (2005)
  3. Klub Jeździecki " Kres " (2013)
  4. Klub Sportowy Premium Club (2014)
  5. Łomżyńskie Towarzystwo Jeździeckie (1997)
  6. Suwalski Klub Sportowy " Wigry "- Autonomiczna Sekcja Jeździecka (2003)

 

 

 KLUBY Z WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO:

 

  1. Jeździecki Klub Sportowy " Brzeziny " (2000)
  2. Jeździecki Klub Sportowy " Fokus " W Chorzelowie (2003)
  3. Jeździecki Klub Sportowy " Kresowiak " Kalników (2005)
  4. Jeździecki Klub Sportowy Wito (2008)
  5. Klub Jeździecki " Milton " (1998)
  6. Klub Jeździecki Radruż (2002)
  7. Uczniowski Klub Jeździecki " Rumak" W Miłocinie (2012)

 

 

 

 KLUBY Z WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO:

 

  1. Chojnicki Klub Jeździecki Skiba (2009)
  2. Fundacja Sportu i Oświaty (2014; klub niezrzeszony)
  3. Gdański Klub Jeździecki (2005)
  4. Gminny Ludowy Klub Sportowy Chrobry w Charbrowie (2000)
  5. Harcerski Klub Sportowy Lotna Redzikowo (2003)
  6. Jeździecki Klub Sportowy " Dajak " (2000)
  7. Jeździecki Klub Sportowy " Nowa Wioska" (2009)
  8. Jeździecki Klub Sportowy Im. Adama Kwaśnego (2003)
  9. Klub Jeździecki " Hubertus" W Starogardzie Gdańskim (2002)
  10. Klub Jeździecki " Master " W Koleczkowie (1996)
  11. Klub Jeździecki " Moneta (2002)
  12. Klub Jeździecki " S - Z " W Mirowie (2001)
  13. Klub Jeździecki " Siwa " W Koleczkowie (2000)
  14. Klub Jeździecki " Siwa" Gniewino (2009)
  15. Klub Jeździecki Czarna Perła (2011)
  16. Klub Jeździecki Czejen (2009)
  17. Klub Jeździecki Lubiczówka (2013; rezygnacja z członkostwa)
  18. Klub Jeździecki Nad Stropną (2013; klub bez osobowości prawnej)
  19. Klub Jeździecki Pomorzanka (2012)
  20. Klub Jeździecki Stado w Starogardzie Gdańskim (2011)
  21. Klub Sportowy " Agro- Kociewie " (2003)
  22. Klub Sportowy " Kaszubia" Sekcja Jeździecka " Arkan" (2002)
  23. Klub Sportowy Tukan Wysoczańscy (2011)
  24. Ludowy Klub Jeździecki " W Siodle " (1997)
  25. Przywidzki Klub Jeździecki Zielona Brama (2009)
  26. Sportowy Klub Jeździecki " Złota Podkowa " (2008)
  27. Sportowy Klub Jeździecki Dworek Zielenin (2008)
  28. Sportowy Klub Jeździecki Mierzeszyn Sylwia Szczesna (2010)
  29. Sportowy Klub Jeździecki Ruda (2011)
  30. Starogardzki Ośrodek Jeździecki (2009)
  31. Zakładowy Klub Sportowy " Graso " Starogard Gdański (1997)

 

 

 KLUBY Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO:

 

  1. Jeździecki Klub Artystów Stanica (1998)
  2. Jeździecki Klub Sportowy " Jutrzenka "  (2000)
  3. Jeździecki Klub Sportowy " Mustang " Pro- Kall- Hand (2002)
  4. Klub Jedździecki " Grof " (2003)
  5. Klub Jezdziecki " Markus " (1994)
  6. Klub Jeździecki Paint Horse (2014; klub niezrzeszony)
  7. Klub Jeździecki " Cheval- Ciechowice " (1996)
  8. Klub Jeździecki " Hubertus " Przy Fiat Auto Poland Bielsko- Biała (1997)
  9. Klub Jeździecki " Mieszko " (2007)
  10. Klub Jeździecki " Victor " (2002)
  11. Klub Jeździecki A S K Gliwice (2003)
  12. Klub Jeździecki Champion Górki Małe (2011)
  13. Klub Jeździecki Stara Piła (2008)
  14. Klub Rekreacyjno- Sportowy T K K F Rydwan (2003)
  15. Klub Sportowo - Rekreacyjny " Trial " (2007)
  16. Klub Sportowy " Kamionka " (2002)
  17. Klub Sportowy " Lider " W Chorzowie (2002)
  18. Klub Sportowy " Rusticana " (2008)
  19. Klub Sportowy " Vivat " (2009)
  20. Klub Sportowy Orzeł Kiedrzyn (2010)
  21. Klub Sportowy Start Soborzyce (2014; rezygnacja z członkostwa 2015)
  22. Ludowy Klub Jeździecki Horsaj Drogomyśl (2012)
  23. Ludowy Klub Sporowy " Przemsza " Siewierz, Autonomiczna Sekcja Jeździecka (2001)
  24. Ognisko TKKF Pegaz w Częstochowie (2004)
  25. Rekreacyjno - Sportowy Klub Jeździecki Łubki (1995)
  26. Robotniczy Klub Sportowy " Energetyk " Przy Elektrowni Rybnik (2007)
  27. Silesia Driving Club Mikołeska (2016)
  28. Sportowy Klub Jeździecki " Goldregen " (2008)
  29. Sportowy Klub Jeździecki " Szał " (1997)
  30. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jazdy Konnej Gzel Rybnik (2013)
  31. Towarzystwo Sportowe Kuźnia (rezygnacja z członkostwa w 2019 r.)
  32. Towarzystwo Sportowo - Rekreacyjne " Polonia (2002)

 

KLUBY Z WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO:

 

  1. Klub Jeździecki " Horse " W Słopcu (2000)
  2. Klub Jeździecki " Michałów " Im.1 Pułku Strzelców Konnych (2005)
  3. Klub Jeździecki " Żanwo " (2004)
  4. Ludowy Klub Jeździecki " Podkowa " Przy S K Kurozwęki (1997)
  5. Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach (2012)

 

 

KLUBY Z WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO:

 

  1. BLG Consulting (2012)
  2. Jeździecki Klub Sportowy " Halex" (2000)
  3. Jeździecki Klub Sportowy " Kierzbuń " (2007)
  4. Jeździecki Klub Sportowy " Końcewo" (2009)
  5. Jeździecki Klub Sportowy " Mikołajki (2002)
  6. Klub Jeździecki " Endurance Team " (2005)
  7. Klub Jeździecki " Galiny " (2016)
  8. Klub Jeździecki " Saccus " (2005)
  9. Klub Jeździecki " Smolajny " Im. Edmunda Jarzynowskiego (2001)
  10. Klub Jeździecki Bednarki (2008)
  11. Klub Jeździecki Kowmar (2014)
  12. Klub Jeździecki Palmowski (2015)
  13. Klub Jeździecki Rodziny Fiłonowiczów (2005)
  14. Klub Jeździecki Stado Kętrzyn (2005)
  15. Klub Sportowy " Orzeł " W Elblągu - Sekcja Jeździecka (2004)
  16. Ludowy Klub Jeździecki " Rzeczna " W Rzecznej (1996)
  17. Ludowy Klub Jeździecki Plękity (1999)
  18. Ludowy Klub Jeździecki w Liskach (2016)
  19. Powiatowy Klub Jeździecki "Beryl" (2014; klub niezrzeszony)
  20. Prywatny Klub Jeździecki Bracia Romanowscy (2013)
  21. Sportowy Klub Jeździecki " Baskil " W Rzecznej (2006)
  22. Sportowy Klub Jeździecki W Rusach (1999)
  23. Stowarzyszenie Sportowe - Klub Konny " Kawalkator " W Rydziewie (1997)
  24. Wojskowy Klub Jeździecki " Zaza " (1997)

 

 

 KLUBY Z WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO:

 

  1. Foran Club Kalisz (2012)
  2. Gminny Ludowy Klub Sportowy Sokół (2010)
  3. Gołaniecki Klub Sportowy Zamek - Sekcja Jeździecka (2002)
  4. Jeździecki Klub Sportowy " Galop " (2000)
  5. Jeździecki Klub Sportowy " Kłos " Garzyn Przy O H Z Garzyn Sp. Z O.o. (2000)
  6. Jeździecki Klub Sportowy " Polonez " Iwno (2011)
  7. Jeździecki Klub Sportowy W Jarantowie (2001)
  8. Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Bryllandia W Witaszycach (2016)
  9. Klub Dominanta (2012; rezygnacja z członkostwa w 2013 r.)
  10. Klub Jeździecki " Arlet " Pępowo (2002)
  11. Klub Jeździecki " Czestram " Golejewko (1997)
  12. Klub Jeździecki " Dajana " (2003)
  13. Klub Jeździecki " Hubertus" W Lusowie (2014)
  14. Klub Jeździecki " I-ha-ha " (2000)
  15. Klub Jeździecki " Mustang " W Rogalinku (2010)
  16. Klub Jeździecki " Neopiano " (2006)
  17. Klub Jeździecki " Niwka " Im. K. Kulikowskiego (2011)
  18. Klub Jeździecki " P & M " (2000)
  19. Klub Jeździecki BM Kobylin (2016; likwidacja klubu w Starostwie w 2017 r.)
  20. Klub Jeździecki CWJ (2013)
  21. Klub Jeździecki Europejczyk (2014; klub  niezrzeszony)
  22. Klub Jeździecki H B C Lasocice (2013)
  23. Klub Jeździecki Henryk Glinkowski (2008)
  24. Klub Jeździecki Jastrzębsko Stare (2003)
  25. Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński (2016)
  26. Klub Jeździecki Morena Sieraków-Gałowo (2016)
  27. Klub Jeździecki Przy Stadninie Koni W Posadowie (2000)
  28. Klub Jeździecki Wytomyśl (2005)
  29. Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o. (rezygnacja z członkostwa w 2019 r.)
  30. Klub Jeździecko- Strzelecki " Jako " (2014)
  31. Klub Sportowy " Helios " S J " Artemor "przy R K S Czempiń (2001)
  32. Klub Sportowy " Lotta " Lubasz (2013)
  33. Klub Sportowy " Sokół " Pniewy (2010)
  34. Kopras Sp. z o.o. (2016)
  35. Leszczyński Klub Jeździecki " Karina " (2002)
  36. Ludowy Klub Sportowy " Zootechnik " (1996)
  37. Ludowy Zespół Sportowy Przy R K S Łubnica (1996)
  38. Ludowy Zespół Sportowy Sekcja Jeździecka " Lech " Gniezno (2012)
  39. Międzychodzkie Towarzystwo Hipiczne (2002)
  40. Ostrowski Klub Jeździecki " Oxer " (2011)
  41. Pony Jumping Team (2010)
  42. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " Luwo " (2012)
  43. Sekcja Jeździecka " Romex " Osiecza (1999)
  44. Stowarzyszenie " Trawers " (2000)
  45. Stowarzyszenie Hipodrom-Wola (2003)
  46. Stowarzyszenie Hippos (2010)
  47. Towarzystwo Jeździeckie " Tabun " W Węglewskich Holendrach (2001)
  48. Towarzystwo Przyjaciół Skórki Klub Jeździecki Gonitwa (2013)
  49. Uczniowski Klub Jeździecki Leśny Dwór Pakówka (2015)
  50. Uczniowski Klub Sportowy " Fiord " (2009)
  51. Uczniowski Klub Sportowy " Jedynka Murowana Goślina " (2003)
  52. Uczniowski Klub Sportowy " Rumak" Racot (2001)
  53. Uczniowski Klub Sportowy Stadniny " Studniewski " (2005)
  54. Uczniowski Klub Sportowy Wanda " Lajkonik" (2012)
  55. Wielkopolski Klub Sportowy Podgaje (2003)

 

 

WYKLUCZENIE Z CZŁONKOSTWA W PZJ- KLUBY Z WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO:

 

  1. Barlinecki Klub Jeździecki Jockey (1999)
  2. Jeździecki Klub Sportowy " Brzózki " W Brzózkach (2007)
  3. Jeździecki Klub Sportowy " Drygant " (2002)
  4. Jeździecki Klub Sportowy " Helios " (1998)
  5. Jeździecki Klub Sportowy " Karolewko " (2003)
  6. Jeździecki Klub Sportowy " Oxer " Szczecin (2007)
  7. Jeździecki Klub Sportowy " Remi (1999)
  8. Jeździecki Klub Sportowy " Start Suchlica " (2008)
  9. Jeździecki Klub Sportowy " Texass Prestige " (2000)
  10. Jeździecki Klub Sportowy " Wan – Ros (2011)
  11. Jeździecki Klub Sportowy Bałtyk (2002)
  12. Jeździecki Klub Sportowy W Koszalinie (2009)
  13. Kawaleryjski Klub Sportowy (2000)
  14. Klub Jeździecki " Achał- Tekin- Pomerania " (1995)
  15. Klub Jeździecki " Błysk " (2000)
  16. Klub Jeździecki " Hubertus " (2011)
  17. Klub Jeździecki " Pony Klub " Bartoszewo (2013)
  18. Klub Jeździecki " Tes " (2011)
  19. Klub Jeździecki "Korona" (2002)
  20. Klub Jeździecki Derby (2016)
  21. Klub Jeździecki Koncepta Szczecin (2013; rezygnacja z członkostwa w 2014 r.)
  22. Klub Jeździecki Witkowo Przy Spółdzielczej Agrofirmie Witkowo (1996)
  23. Klub Sportowy " Cowboy " (2001)
  24. Klub Sportów Konnych " H B " (2001)
  25. Ludowy Klub Jeździecki " Hubal " (2008)
  26. Ludowy Klub Sportowy " Czcibór " (2001)
  27. Miejski Klub Sportowy " Pogoń " (2002)
  28. Słupski Klub Jeździecki " Szarża " (1996)
  29. Sportowy Klub Jeździecki " Capriola " (1999)
  30. Sportowy Klub Jeździecki " Gryf" (2013)
  31. Sportowy Klub Jeździecki " Maneż - Żelichów " (2013)
  32. Sportowy Klub Jeździecki " Taxus " (2008)
  33. Sportowy Klub Jeździecki Brzeźnica (2001)
  34. Uczniowski Klub Jeździecki " Polonez" (2009)

 

 

Uchwała przyjęta (5 x za)