SZYBKIE LINKI:

15 dni startów na Autumn Tour 2013

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

04.11.2013

W weekend zakończyły się, trwające od 18 października, Międzynarodowe Zawody w Skokach przez przeszkody w hiszpańskim Centrum Jeździeckim Oliva Nova. Podczas tych zawodów znakomicie radził sobie nasz reprezentant - Jan Chrzanowski, który na Autumn Tour 2013 przyjechał z czterema końmi.

W konkursach dla koni 6-letnich, rewelacyjny Casstess HBC, kończył przeważnie bez punktów karnych i w dobrym czasie, plasując się tym samym w czołówce stawki (dwukrotnie na 2. miejscu). W kategorii koni 7-letnich dobrze radził sobie Little Love, pokonując pod zawodnikiem większość parkurów również bezbłędnie. Bardzo dobrze spisywał się także 8-letni Riverfield CH, na którym Jan Chrzanowski startował w konkursach do 130 cm, w większości pokonując parkury bez punktów karnych lub z jednym błędem. W najwyższym konkursie (wysokość przeszkód do 145 cm) zawodnik startował na Trustee. Trzykrotnie udało się tej parze zakończyć przejazdy z zerowym kontem.

15 dni startów pokazały, że zarówno zawodnik jak i jego konie, są w doskonałej formie. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak trzymać kciuki za kolejne sukcesy.

Autor: Kamila Górecka