SZYBKIE LINKI:

I Eliminacja Pucharu Polski WKKW

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

14.04.2014

W miniony weekend 12-13 kwietnia na terenie Ośrodka Sportów Konnych Społowicz-Jaroszówka odbyła się I Eliminacja Pucharu Polski WKKW w sezonie 2014. Zawodnicy rywalizowali o punkty rankingowe w dwóch konkursach międzynarodowych (CIC** i CIC*) oraz w trzech konkursach krajowych (klasa P, L i LL).
W kategorii Seniorów liderem został Kamil Rajnert reprezentujący barwy klubu CSJ Coval Biały Bór, który zwyciężył w konkursie CIC**. Na drugim miejscu w tej kategorii jest Paweł Warszawski z LKJ Gabon Walewice, który zdobył 56 pkt. za 3 m-ce w konkursie CIC**, a trzecie miejsce zajmuje Mariusz Kleniuk (LKJ Hippologia Strzegom), który uplasował się na 5 miejscu w tej samej klasie.
W kategorii Juniorów prowadzi Anna Łopato reprezentująca barwy ZKS Drzonków, która zajęła 5 miejsce w konkursie CIC*, drugie miejsce zajmuje Michał Hycki (KJ Szarża Bolęcin), a miejsce trzecie reprezentantka gospodarzy Sylwia Kupczyk (KJ Jaroszówka).
Liderem w kategorii Juniorów Młodszych (14-15 lat) została Wiktoria Knap (ZKS Drzonków), która od ubiegłego sezonu rywalizuje w konkursach międzynarodowych i zajęła 4 miejsce w konkursie CIC*, na drugim miejscu znajduje się Katarzyna Łyczykowska (SKJ Trawers Warszawa), a na trzecim Zuzanna Januszewska z LKS Dragon Nowielice. W debiutującej w tym sezonie kategorii Młodzików (11-13 lat) po pierwszej Eliminacji na prowadzeniu znajduje się Michał Konarski z LKS Stragona Strzegom.
II Eliminacja Pucharu Polski WKKW odbędzie się już za 2 tygodnie w ostatni weekend kwietnia na terenie Hipodromu Sopot, podczas krajowych i międzynarodowych zawodów w WKKW.
Poniżej prezentujemy pełne rankingi Pucharu Polski WKKW oraz zapraszamy na oficjalną stronę: www.ppwkkw.pl