SZYBKIE LINKI:

Zgłoszenia do Finałów XX OOM 2014

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

01.07.2014

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi pytaniami dotyczącymi zgłoszeń to tegorocznych finałów OOM zachęcamy do zapoznania się z treścią komunikatu przygotowanego przez organizatora w celu ułatwienia i przybliżenia procedury zgłoszeń.

Zgodnie z Komunikatem nr 1 XX OOM W SPORTACH LETNICH DOLNY ŚLĄSK 2014 punkt II: „Zgłoszenia ekip wojewódzkich dokonują wyłącznie Wojewódzkie Interdyscyplinarne Stowarzyszenia Sportowe na drukach, które są do pobrania ze strony internetowej XX OOM.”

Zgodnie z propozycjami: „Na koszt komitetu organizacyjnego OOM będą również przyjęte osoby towarzyszące zawodnikom (szkoleniowcy lub luzacy) wg klucza: 1 osoba na 3 konie lub kuce, maksymalnie 20 os. na jeden termin olimpiady.” Oznacza to, że listę osób towarzyszących, zgodną z zastrzeżeniami zawartymi w propozycjach przesyła do organizatora odpowiednie Wojewódzkie Interdyscyplinarne Stowarzyszenie Sportowe.

Ponad to zgodnie z Regulaminem OOM 2014 Art.1 pkt. 8: „Po opublikowaniu przez PZJ list zawodników zakwalifikowanych do finału OOM kluby, z których zawodnicy uzyskali prawo startu w finale są zobowiązane do wysłania zgłoszeń na adres organizatora tegorocznego finału, zgodnie z obowiązującymi w PZJ i OOM przepisami.”

Zgodnie z Propozycjami Finałów OOM zgłoszenia te należy wysłać na obowiązujących drukach do dnia 02.07.2014 r. na bezpośredni adres organizatora : office@stragona.pl