SZYBKIE LINKI:

Puchar Polski WKKW przed III etapem w SK Racot

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

10.05.2016

W najbliższy weekend w dniach 13-15 maja na terenie Stadniny Koni Racot odbędzie się III Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawodnicy będą walczyć o pucharowe punkty w 4 konkursach – CNC LL, CNC L, CNC P oraz CNC*. Do zawodów zgłoszono prawie 120 koni, a swój udział potwierdzili m.in. Paweł Warszawski (SJ Baborówko), Artur Społowicz (KJ Jaroszówka) i Jacek Gałczyński (Racocki KJ), zajmujący czołowe lokaty w kategorii Seniorów. 

W zawodach wystartuję również liderka w kategorii Junior Młodszy Martyna Kucharska z KJ Jaroszówka oraz w kategorii Amator Anna Sobańska z SJ Baborówko.

W Racocie o punkty będzie walczyć spora grupa zawodników, którzy do tej pory nie startowałi, natomiast część zawodników ma przerwę w startach lub przewidziała starty zagraniczne (jak np. Paweł Spisak), dlatego po tej Eliminacji mogą pojawić się zmiany w czołówce rankingu Pucharu Polski WKKW we wszystkich kategoriach.

W piątek zawodnicy będą uczestniczyć w próbie ujeżdżenia, w sobotę rywalizacja przeniesie się na cross, a w niedziele zobaczymy zmagania zawodników na parkurze w próbie skoków przez przeszkody. 

Zapraszamy do spędzenia majowego weekendu w pięknym otoczeniu Stadniny Koni Racot.

Lista zgłoszonych zawodników do pobrania: tutaj.