SZYBKIE LINKI:

Reprezentanci Polski na zagranicznych arenach w bieżącym tygodniu

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

24.03.2016

Podczas, gdy w Goeteborgu rozgrywa się Puchar Świata, liczna reprezentacja polskich zawodników rywalizuje także w innych europejskich miastach w konkurencjach skoków przez przeszkody, ujeżdżenia i WKKW.

We włoskim San Giovanni in Marignano (ITA) w dniach 21-27 marca 2016r. rywalizują w zawodach CSI3* polskie amazonki w składzie: Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka, Sandra Piwowarczyk-Bałuk, Paulina Rybarczyk, Marika Antolak-Słowińska, Ewelina Szczepanik oraz jeździec Michał Ziębicki. Marika Antolak-Słowińska, Ewelina Szczepanik i Oliwia Szustkowska startują także w randze CSI1*.
Sandra Piwowarczyk Bałuk w pierwszym konkursie dla pięciolatków już we wtorek była najlepsza na obydwu swoich młodych koniach: CHAMP ACOR i GIRO DE LA LUNA.
Wyniki: http://www.horsesrivieraresort.com/pages/default.aspx

Na zdjęciu od lewej: Marika Antolak-Słowińska, Aleksandra Kozanecka i Zuzanna Gowin pozdrawiają z San Giovanni in Marignano.

W Arezzo (ITA) w dniach 21 – 27 marca startuje dwóch polskich skoczków. Jacek Mierzwiński startuje w zawodach CSIYH1*, a Paweł Piątkowski w randze CSI1*.

W hiszpańskim Mijas (ESP) w ramach zawodów Costa del Sol Tour w terminie 22-27 marca 2016r. w CSI2* rywalizuje Klara Kostrzewa, która pojechała tam z trzema końmi: Ceronette, Quelf D’Oro i Wina.

We francuskim Cagnes-sur-Mer w dniach 24-27 marca w zawodach CSI1* i CSI2* rywalizuje Jan Chrzanowski. Program: http://cagnes-equi-events.com/

Zawodnicy ujeżdżenia w tym tygodniu rywalizują w Stadl Paura w Austrii. Pojechała tam ekipa w składzie: Tomasz Jasiński i Teo, Magdalena Jura oraz Emilio i Ron, Przemysław Kozanowski i Belcanto 34, Katarzyna Milczarek i Dżeko oraz Aleksandra Szulc i Rumba Hit. Listy i wyniki na: http://www.cdi-stadlpaura.at/index.php?show=startliste&cat=2016&lang=eng

W WKKW we francuskim Fontainebleau startują Jacek Jeruzal na Flandia2 w randze CIC2* oraz Anna Bortnik w randze CCI1*. Listy i wyniki:  http://www.worldsporttiming.com/results/the-crazy-ride-2016-91/schedule....