SZYBKIE LINKI:

Starty Polaków na zawodach międzynarodowych w bieżącym tygodniu

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

17.03.2016

W tych dniach międzynarodowa publiczność ma szansę obejrzeć kilkunastu polskich zawodników, rywalizujących na zagranicznych arenach.

W duńskim Herning (DEN) w zawodach Herning Horse Show od wczoraj rywalizuje Maksymilian Wechta, który pojechał tam z czterema końmi. W CSIYH1* wystartuje on na QUVEE PRESTIGE, w CSI3* na CELTIA II i QUINCHELLI, a w CSI1* - na CHARLENE.

W czasie tych samych zawodów w konkurencji ujeżdżenia w CDI3* startuje Mateusz Cichoń z końcmi DARLINGS DREAM i HERZREGENT 2.

Listy i wyniki zawodów Herning Horse Show: http://dv.equilive.dk/#17

We Włoszech odbywają się zawody w dwóch miastach. W Arezzo (ITA) na zawodach Toscana Tour 2016 w dniach 14-20 marca zobaczymy w zawodach CSI1* Pawła Piątkowskiego, a w zawodach CSIYH1* - Jacka Mierzwińskiego. Udane przejazdy zaliczył już ten ostatni i we wtorkowym konkursie dla koni 6-letnich (dwufazowy, 120/125cm) zajął 5 miejsce, a we wczorajszym dla koni 6-letnich (dwufazowy, 130cm) - miejsce 12 . Listy i wyniki dostępne pod linkiem: http://eventcontent.hippoonline.de/1131/1131zeitplanDEU.htm?style=hippo

W San Giovanni in Marignano (ITA) na zawodach Horse Riviera Resort wystartują Ewelina Szczepanik (w zawodach CSI3* i CSI1*), Ewa Dyżewska (w zawodach CSI1*) oraz Grzegorz Psiuk (w zawodach CSIYH1*).

W hiszpańskim Mijas (ESP) w ramach zawodów Costa del Sol Tour w terminie 15-20 marca 2016r. w CSI2* rywalizuje Klara Kostrzewa.

W holenderskim Kronenberg (NED) w dniach 17-20 marca 2016r. rywalizuje także Michał Kaźmierczak. Wystartuje on w zawodach CSI1* z koniem GERD KG; w CSI2* z końmi HELIA VAN DE HEIHOEK i WOODY oraz w CSIYH1* z koniem CISALL FS.

W dalekim Dubaju (UAE) 19 marca 2016r. w Dubai Equestrian Club w konkurencji Sportowych Rajdów Konnych na dystansie 140km wystartują Olga Ciesielska na koniu ASTAFENDI, Kamila Kart na koniu ER BEYCAD oraz Beata Szlezyngier-Jagielska na koniu ZBRUCZ.

 

Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia w rywalizacjach!

Fot. Karol Rzeczycki