SZYBKIE LINKI:

Utrudnienia rejestracji i licencjonowania w szczycie sezonu

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

17.03.2016

Mimo wprowadzenia elektronicznego Serwisu opłat (www.oplaty.pzj.pl) oraz ustanowienia przez Zarząd PZJ dwumiesięcznego okresu przejściowego na licencjonowanie i rejestrowanie klubów, zawodników i koni, w ostatnich tygodniach odnotowujemy znaczącą liczbę osób, chcących dokonać opłat w ostatnim tygodniu przed startem w zawodach lub tuż przed startem w zawodach. Uniemożliwia to sprawną obsługę procesów rejestracji i przyznania licencji przez Biuro PZJ.

Pomimo dokładania wszelkich starań przez Biuro PZJ, osobom, które składają dokumenty rejestracyjne i licencyjne w terminie krótszym niż na 14 dni przed startem w zawodach, niestety nie możemy zagwarantować przeprocedowania dokumentów, tj. umożliwienia startu w zawodach zgodnie z przepisami. W związku zaś z obecną sytuacją istnieje obawa, że proces przyznawania licencji i rejestracji może się wydłużyć na okres ponad regulaminowe 14 dni.

W celu sprawnej obsługi prosimy w miarę możliwości o:

- poprawne wypełnienie dokumentów i kompletowanie załączników zgodnie z informacjami, zawartymi w Regulaminie rejestracji i licencjonowania Polskiego Związku Jeździeckiego;

- korzystanie z elektronicznego Serwisu opłat www.oplaty.pzj.pl.

Informujemy ponadto, że wnioski o rejestrację i licencję obsługiwane są według kolejności spływania do Biura PZJ z uwzględnieniem wszystkich kanałów (docelowego: System opłat oraz przejściowych: poczta tradycyjna, poczta elektroniczna, osobiste złożenie dokumentów w siedzibie PZJ).

Za zaistniałe niedogodności przepraszamy.