SZYBKIE LINKI:

Zarząd PZJ powołał Komisję Jeździectwa Powszechnego

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

02.02.2016

Doceniając potrzebę ustanowienia formalnego obszaru aktywności osób i środowisk działających na rzecz rozwoju i popularyzacji jeździectwa u jego podstaw, Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego powołał Komisję Jeździectwa Powszechnego (KJP).

Nadrzędnym celem pracy KJP będzie stwarzanie możliwości do dalszego rozwoju sportowego jeźdźców startujących w niższych kategoriach sportowych oraz promocja jeździectwa wśród szerokich grup amatorów wszystkich konkurencji.

Komisja rozpoczyna prace w następującym składzie:
Daniel Zawadzki – Przewodniczący Komisji
Iwona Szymacha – Członek Komisji
Anna Parzydło – Członek Komisji
Beata Grabowska – Członek Komisji
Jerzy Ożga – Członek Komisji

Członkowie komisji zapraszają na robocze forum dyskusyjne, które planowane jest w trakcie Cavaliady Lublin 2016 (sobota, 06.02.2016r., godz. 15.00, sala na piętrze na terenie Targów Lublin).

Spotkanie w Lublinie jest pierwszym z cyklu spotkań, które będą stanowić otwartą przestrzeń do dyskusji dla wszystkich zainteresowanych wsparciem i promocją jeździectwa powszechnego. Kolejne spotkanie planowane jest podczas Cavaliady Warszawa 2016.

Forum dyskusyjne ma służyć wymianie poglądów, dobrych praktyk i propozycji działań, które mogą przyczynić się do szybszego i bardziej efektywnego rozwoju całej branży jeździeckiej.

Z komisją można się kontaktować pod adresem mailowym kjp@pzj.pl.