SZYBKIE LINKI:

Znamy obsadę na CSI4* Poznań w dniach 2-5 czerwca

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

19.05.2016

Obsada tegorocznych CSI4* w Poznaniu w dniach 2-5 czerwca jest niezwykle dobra. Wśród blisko 100 zgłoszonych zawodników na dzisiaj na Master List znajduje się 9 jeźdźców z pierwszej setki Longines Rankings. Są to: Constant van Paesschen (BEL), Jessica Mendoza (GBR), Darragh Kenny (IRL), Piergiorgio Bucci (ITA), Marc Houtzager (NED), Jur Vrieling (NED), Abdullah Alsharbatly (KSA), Douglas Lindelöw (SWE) i Omer Karaevli (TUR).

Bez wątpienia największą gwiazdą będzie Jur Vrieling, bo to przecież aktualny drużynowy mistrz świata i Europy oraz drużynowy wicemistrz olimpijski. Razem z nim, już po raz drugi z rzędu, w Poznaniu pojawi się jego kolega ze srebrnej holenderskiej drużyny z Londynu, Marc Houtzager.

Już po raz czwarty na Hipodromie Wola gościć będziemy Abdullaha Alsharbatly z Arabii Saudyjskiej, który jest indywidualnym wicemistrzem świata z roku 2010 i aktualnym drużynowym brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich.

Pojawią się też gwiazdy, które w Polsce będą po raz pierwszy. Ekipa Wielkiej Brytanii to z jednej strony doświadczony Robert Smith, który był czwarty indywidualnie na IO w Atenach, a z drugiej 20-letnia Jessica Mendoza. Ona w 2014 roku zdobyła dwa medale mistrzostw Europy juniorów i od razu w kolejnym sezonie została powołana do kadry seniorskiej swojego kraju. Jej dobra jazda w Aachen przyczyniła się do tego, że Brytyjczycy wywalczyli awans olimpijski.

Na liście zgłoszeń jest też wielu innych zawodników, którzy startem w zaliczanym do grupy B LR (100 punktów za pierwsze miejsce) chcą lepiej przygotować się do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro.

Listy zgłoszeń na CSI4*:

Master list CSI4*

Master list CSIYH1*

Master list CSICh-A

Więcej informacji na www.csi4.pl. Zapraszamy!