SZYBKIE LINKI:

Zwycięstwa i znakomite wyniki polskich jeźdźców na zagranicznych arenach w poprzednim tygodniu

Użyj klawiszy ← → by przeglądać treści

09.05.2016

Pierwsze miejsce polskiej drużyny w Pucharze Narodów CSIO4* drugiej dywizji w Linz, czwarte miejsce Jarosława Skrzyczyńskiego w Grand Prix Linz, siódme miejsce Aleksandy Szulc w CDI3* w Monachium i kwalifikacja Hanny Pogodzińskiej na Mistrzostwa Europy w Danii po zawodach w Marbach (GER).

Podczas Linzer Pferdefestival w Linz (AUT) odbył się pierwszy z serii Pucharów Narodów w skokach przez przeszkody, zaliczany do drugiej dywizji prestiżowej serii Furusiyya FEI Nations Cup™. W konkursie zatriumfowała polska drużyna, w pięknym stylu pokonując oba nawroty konkursu i zajmując pierwsze miejsce, mając na koncie łącznie 15 punktów karnych.

W przyszłym tygodniu polska ekipa bierze udział w Pucharze Narodów w Celje (SLO), a potem w Odense (DEN), Sopocie (POL), Budapeszcie (HUN) i Gijon (ESP). Wielki finał – w Barcelonie w terminie 22-25 wrześniu tego roku.

Podczas zawodów CSIO4* Linzer Pferdefestival 2016 polscy skoczowie znakomicie spisywali się także w pozostałych konkursach. Na wielkie gratulacje zasługuje znakomita postawa Jarosława Skrzyczyńskiego i Crazy Quick w Grand Prix Linz, w którym para zajęła czwarte miejsce, mając na koncie jeden błąd w rozgrywce.

Jeździec ten, tym razem z koniem Quitoki, wygrał konkurs nr 06 CSIYH2*, przeznaczony dla młodych koni. Krzyszfot Ludwiczak na No Limit w tym konkursie zajął miejsce czwarte, a Michał Kaźmierczak na Gerd Kg - miejsce dziewiąte.

W Finale CSIYH2* (konkurs nr 09) Jarosław Skrzyczyński wystartował na dwóch koniach: z Silver Shine zajęli znakomite miejsce trzecie, z Quitoki - miejsce dziesiąte. Michał Kaźmierczak i Gerd Kg w Finale CSIYH2* zajęli miejsce szóste.

W konkursie 08 w ramach CSIO4*  Silver Tour Final, Jarosław Skrzyczyński i Quintella zajęli miejsce ósme.

Wyniki CSIO4* Linzer Pferdefestival: tutaj.

Znakomite siódme miejsce z wynikiem 67.569% zajęła Aleksandra Szulc i Rumba Hit w Grand Prix Special CDI3* podczas Pferd International München (GER). Paula Mańczak i Williams Junior uplasowali się na miejscu trzynastym w CDI1* podczas tych zawodów.

Wyniki: tutaj.

Kwalifikację do Mistrzostw Europy, które w tym roku odbędą się w Danii w dniach 17-21 sierpnia, zdobyła Hanna Pogodzińska, zaliczając dobry start w zawodach CCIP2* w Marbach (GER).

Wyniki: tutaj.

Gratulujemy polskim zawodnikom udanych startów na zagranicznych arenach!