SZYBKIE LINKI:

O PZJ

Biuro PZJ

Dni i godziny pracy biura PZJ:  od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 

Sekretarz Generalny PZJ

Łukasz Jankowski
 

Kontakt do biura PZJ:   pzj@pzj.pl

Sekretariat

Administracja kursów i seminariów oraz licencji Osób Oficjalnych PZJ (oprócz lekarzy Weterynarii PZJ)

Klaudia Orzechowska  +48 22 417 67 00,    klaudia.orzechowska@pzj.pl 

 

Dział Rejestracji i Licencji PZJ

Katarzyna Krac +48 22 417 67 02 , +48 22 417 67 00 wew. 1, oplaty@pzj.pl

Patrycja Wronka  +48 22 417 67 16 , +48 22 417 67 00 wew. 1, oplaty@pzj.pl

 

Dział Szkolenia, Odznak i Certyfikacji Ośrodków

Administracja kursów i seminariów oraz licencji lekarzy Weterynarii PZJ

Anna Golańska-Raczyńska  +48 22 417 67 11, +48 22 417 67 00 wew. 7,  szkolenia@pzj.pl

 

Księgowość

Ewa Krawczyk - Główna Księgowa  +48 22 417 67 08, +48 22 417 67 00 wew. 6 ewa.krawczyk@pzj.pl 

Katarzyna Szurpa +48 22 417 67 13, +48 22 417 67 00 wew 8. katarzyna.szurpa@pzj.pl 

 

Dział Sportu i Dotacji PZJ 

DYREKTOR SPORTOWY PZJ:    Konrad Rychlik   +48 22 417 67 03, +48 22 417 67 00 wew. 5, konrad.rychlik@pzj.pl

Księgowa - Rozliczenie Dotacji Ministerialnych: Ewelina Ćwiklak-Muśnicka +48 22 417 67 08, +48 22 417 67 00 wew. 6, ewelina.cwiklak-musnicka@pzj.pl

Łukasz Pogorzelski +48 22 417 67 12, +48 22 417 67 00 wew. 4, lukasz.pogorzelski@pzj.pl 

Dorota Zemrzycka +48 22 417 67 10, +48 22 417 67 00 wew. 3,   dorota.zemrzycka@pzj.pl 

Aleksandra Wolniewicz +48 22 417 67 14,  +48 22 417 67 00 wew. 2   aleksandra.wolniewicz@pzj.pl 

 

 

Zgłoszenia na zawody Kalendarza FEI

zgloszenia@pzj.pl

Przesyłanie kompletnych dokumentów dotyczących rejestracji i licencji oraz zmiany barw klubowych

oplaty@pzj.pl

Przesyłanie  dokumentu "Propozycje Zawodów"  do zatwierdzenia

propozycje@pzj.pl

Przesyłanie korespondencji dotyczącej szkoleń instruktorsko-trenerskich, odznak jeździeckich, 

 i certyfikacji ośrodków jeździeckich

 szkolenia@pzj.pl

Przesyłanie przez Komitety Organizacyjne zawodów  zdjęć 

zdjecia@pzj.pl