SZYBKIE LINKI:

Sport

KOMISJE DYSCYPLIN

 

Regulamin Działania Komisji Sportowych Polskiego Związku Jeździeckiego  - link

 

KOMISJA UJEŻDŻENIA - Monika Słowik (Przewodnicząca), Katarzyna Widalska

>> Protokoły z Zebrań

link - Sprawozdanie Komisji Ujeżdżenia 2018-2019

 

KOMISJA SKOKÓW -  Robert Sydow (Przewodniczący), Adam Galuba i Bartłomiej Włodarski.

>> Protokoły z Zebrań oraz Uchwały

link - nr 1 / 2018                                               link- uchwały nr 1, 2 i 3 / 2019 

link - nr 2 / 2018                                               link - uchwały nr 4 i 5  2019

link - nr 3 / 2018                                               link - uchwała nr 8  / 2019

link - nr 4 / 2018                                              link - uchwały nr 6 i 7 / 2019

link - nr 5 / 2018                                              link - uchwały nr 9 i 10 / 2019

link - nr 6 / 2018                                              link - Protokół 1/KS/P/2019, Regulamin Rankingu B i uchwały nr 11 i 12.

link - nr 7 / 2018                                              link - uchwały nr 13 i 14 / 2019

link - nr 2/KS/P/2018                                      link - Sprawozdanie 2018-2019

link - nr 8, 9, 10 i opinia

link - nr 11

link - nr 12

link - nr 13

link - nr 3/KS/P/2018 oraz uchwały nr 14 i 15

link - nr 16 - uchwała 

link - nr 17 - uchwała

 

 

KOMISJA WKKW - Jacek Turczyński (Przewodniczący), Łukasz Kaźmierczak

>> Protokoły z Zebrań

link - nr 2/2019

link - nr 3/2019

link - nr 4/2019

link - nr 5/2019

link - nr 6/2019

link - Sprawozdanie 2018-2019

link - nr 7/2019

 

 

KOMISJA POWOŻENIA - Zdzisław Peczyński (Przewodniczący), Barbara Berezowska i Ryszard Szymoniak

>> Protokoły z Zebrań

link - 23.09.2018 r.

link - 11. 10. 2018 r.

link - nr 2  / 2019

link - Sprawozdanie 2018-2019

 

KOMISJA WOTYŻERKI - Elżbieta Dolińska (Przewodnicząca), Natalia Olesińska ( Vice-Przewodnicząca), Alicja Borowska, Michelle Kung, Joanna Sikorska, Diana Stefanowska i Tomasz Ogonowski.

>> Protokoły z Zebrań:

link - 20.01.2018 r.

link - 12.11.2018 r.

link - Sprawozdanie z Konferecji Konkurencji Woltyżerka

link - Protokoły nr 1 i 2 / 2019

link - Sprawozadnie 2018-2019

 

KOMISJA SRK  - Barbara Rygoł (Przewodnicząca Komisji), Magdalena Jabłońska (Członek Komisji), Beata Szlezyngier-Jagielska (Członek Komisji) Adam Domżała (Członek Komisji), Ryszard Zieliński (Sekretarz Komisji).

>> Protokoły z Zebrań:

link - 05.02.2018 r.

link - 02.04.2018 r.

link - nr 1/2018, nr 2/2018, nr 3/2018 

link- Sprawozdanie z Konferencji Dyscypliny - 2018

link - Protokół nr 4(n) z 28.11.2018 r.

link - Protokół nr 1 / 2019 z dn. 03.01.2019 r. 

link - Protokół nr 1/2019 z dnia 18.04.2019 r.

link - Protokół nr 2 i 3 / 2019

link - Protokół nr 4 / 2019

link - Protokół nr 5 / 2019

 

KOMISJA PARAJEŹDZIECTWA 

Pełniący Obowiązki Przewodniczącego Komisji - Wiceprezes Zarządu PZJ Marta Polaczek-Bigaj

>> Protokoły z Zebrań

 

KOMISJA POLO - Paweł Olbrych (Przewodniczący).

>> Protokoły z Zebrań 

 

KOMISJA SPORTU DZIECI i MŁODZIEŻY - Stanisław Helak (Przewodniczący), Zofia Jurczyńska-Kret, Michał Grunwald i Jakub Jurzak.

>> Protokoły z Zebrań

link - 31.10.2018 r.

link - Protokół nr 1 / 2019

link - Sprawozdanie 2018-2019

link - Protokół nr 2 / 2019

link - Protokół nr 4 / 2019 

 

KOMISJA WETERYNARYJNA - Tomasz Stęzycki, Michał Kaczorowski, Mateusz Hecold, Anna Straszak i Wojciech Kujawski.

>>> Sprawozdanie 2018-2019