SZYBKIE LINKI:

Sport

Zestawienia

Witamy w dziale serwisu PZJ, udostępniającym aktualne zestawienia związane ze sportem jeździeckim w Polsce. W tej chwili są dostępne następujące wykazy danych:


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 18:10:03

Lp. Klub Adres Kontakt WZJ Kategoria
61. Ośrodek Jeździecki Pomerania ul. Świerkowa 4
84-207 Koleczkowo
__/___-__-__
POM KAT III
62. Ośrodek Jeździecki Rywal ul. Waryńskiego 63
86-300 Grudziądz
603298485
KPO KAT III
63. Ośrodek Jeździecki Senny Jan Jurkiewicz ul. Św. Huberta 6
84-360 Nowęcin
601051896
POM KAT II
64. Ośrodek Jeździecki Stajnia Jarużyn ul. Wyzwolenia 139
85-790 Bydgoszcz
533520795
KPO KAT I
65. Ośrodek Jeździecki UWM w Olsztynie ul. Słoneczna 51A
10-719 Olsztyn
89/5233740
WMA KAT II
66. Ośrodek Jeździecki Victoria Bierzewice 20 a
09-500 Bierzewice
__/___-__-__
MAZ KAT II
67. Ośrodek Jeździecki Wolica Wolica 1 G
62-872 Godziesze
62/7612564
WIE KAT I
68. Ośrodek Jeździecki Zbrosławice ul. Wolności 28
42-674 Zbrosławice
32/2337000
SLA KAT I
69. Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek Nowy Ciechocinek 24
87-720 Ciechocinek
54/283-38-78
KPO KAT II
70. Polish Pony Club ul. Perkoza 5
11-034 Tomaszkowo
__/___-__-__
WMA KAT II
71. Pony Club Radzymin Nowy Janków 8 a
05-250 Radzymin
600 671 837
MAZ KAT II
72. Rancho Drzecin Drzecin 54
69-100 Słubice
608363148
LUB KAT I
73. Sportowy Klub Jeździecki " Poczernin " Poczernin 43
09-142 Załuski
23/6834421
MAZ KAT I
74. Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO Augustówek, Św. Huberta 4
05-152 Czosnów
604756657
MAZ KAT I
75. Sportowy Klub Jeździecki Golden Dream Feliksów 3A
95-015 Głowno
600036144
LOD KAT I
76. Sportowy Klub Jeździecki Hippika Tomaszkowo ul. Wodnika 1
11-034 Stawiguda
__/___-__-__
WMA KAT I
77. Stadnina Koni Janów Podlaski
83/341-30-09
LUL KAT I
78. Stadnina Koni Kierzbuń Kierzbuń 6
11-010 Barczewo
604120-607
WMA KAT I
79. Stadnina Koni Malutkie Malutkie 31 A
97-505 Malutkie
44/681-11-88
LOD KAT II
80. Stadnina Koni Rancho Pcim Pcim 336
32-432 Pcim
508350040
MAL KAT II
81. Stadnina Koni Victor ul. Jeździecka 11
55-095 Siedlec
510929889
DOS KAT II
82. Stado Ogierów w Bogusławicach Sp.z.o.o Bogusławice 58
97-320 Wolbórz
609450764
LOD KAT I
83. Stajnia Ardena ul. Piękna 33
55-330 Gałów
__/___-__-__
DOS KAT III
84. Stajnia Iskra ul. Łąkowa 19
82-400 Sztumskie Pole
504025326
POM KAT II
85. Stajnia Janisze Janisze 4
19-340 Ełk
__/___-__-__
WMA KAT III
86. Stajnia Malinowo Malinowo 11
13-200 Działdowo
__/___-__-__
WMA KAT II
87. Stajnia Pasja ul. Kółko 15
07-201 Skuszew
__/___-__-__
MAZ KAT III
88. Stajnia Pałac Runowo Runowo 24
76-230 Potęgowo
602445113
POM KAT III
89. Stajnia przy KJ PROFIT Orzesze ul. Żorska 68 a
43-180 Orzesze
60/085-14-83
SLA KAT II
90. Stajnia Rusinowo Łukomski Rusinowo 4
78-650 Tuczno
__/___-__-__
ZPO KAT II