SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Strzegom 15.07 - 19.07.2020 -
2. Zielona Góra 16.07 - 19.07.2020 B-Skoki Pobierz plik
3. Strzegom 17.07 - 19.07.2020 C-WKKW Pobierz plik
4. Sopot 17.07 - 19.07.2020 B-Skoki Pobierz plik
5. Wierzbna 17.07 - 19.07.2020 B-Skoki -
6. Leszno 17.07 - 19.07.2020 B-Skoki Pobierz plik
7. Walewice 18.07 - 19.07.2020 C-WKKW Pobierz plik
8. Ptakowice 23.07 - 26.07.2020 D-Powożenie -
9. Ptakowice 23.07 - 26.07.2020 D-Powożenie -
10. Ptakowice 23.07 - 26.07.2020 D-Powożenie -
11. Warka 24.07 - 26.07.2020 B-Skoki Pobierz plik
12. Budzistowo 24.07 - 26.07.2020 B-Skoki Pobierz plik
13. Racot 25.07 - 26.07.2020 C-WKKW Pobierz plik
14. Leszno 30.07 - 02.08.2020 B-Skoki Pobierz plik
15. Wierzbna 31.07 - 02.08.2020 B-Skoki -
16. Solec Kujawski 31.07 - 02.08.2020 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
17. Dąbrówka Mała 31.07 - 02.08.2020 B-Skoki -
18. Bogusławice 31.07 - 02.08.2020 C-WKKW -
19. Głogów Małopolski 31.07 - 02.08.2020 B-Skoki -
20. Olsza 01.08 - 02.08.2020 B-Skoki -
21. Strzegom 07.08 - 09.08.2020 C-WKKW Pobierz plik
22. Biskupiec 07.08 - 09.08.2020 B-Skoki -
23. Leszno 10.08 - 11.08.2020 B-Skoki Pobierz plik
24. Leszno 13.08 - 16.08.2020 B-Skoki Pobierz plik
25. Facimiech 14.08 - 16.08.2020 C-WKKW -
26. Bogusławice 14.08 - 16.08.2020 D-Powożenie -
27. Facimiech 14.08 - 16.08.2020 C-WKKW -
28. Drzonków 14.08 - 16.08.2020 B-Skoki -
29. Bogusławice 14.08 - 16.08.2020 D-Powożenie -
30. Rybnica 14.08 - 16.08.2020 A-Ujeżdżenie -