SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Strzegom 27.06 - 30.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
2. Strzegom 27.06 - 30.06.2019 C-WKKW Pobierz plik
3. Gałkowo 28.06 - 30.06.2019 B-Skoki Pobierz plik
4. Sopot 28.06 - 30.06.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
5. Jakubowice 03.07 - 07.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
6. Solec Kujawski 05.07 - 07.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
7. Głogów Młp. 05.07 - 07.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
8. Radzionków 05.07 - 07.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
9. Radzionków 05.07 - 07.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
10. Jakubowice 10.07 - 14.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
11. Walewice 13.07 - 14.07.2019 C-WKKW Pobierz plik
12. Wierzbna 19.07 - 21.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
13. Drzonków 24.07 - 25.07.2019 B-Skoki -
14. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie Pobierz plik
15. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie Pobierz plik
16. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie Pobierz plik
17. Poczernin 26.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie -
18. Głogów Młp. 26.07 - 28.07.2019 B-Skoki -
19. Dąbrówka Mała 26.07 - 28.07.2019 B-Skoki -
20. Drzonków 27.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie -
21. Strzegom 29.07 - 31.07.2019 C-WKKW Pobierz plik
22. Strzegom 01.08 - 04.08.2019 C-WKKW Pobierz plik
23. Strzegom 01.08 - 04.08.2019 C-WKKW -
24. Ptakowice 02.08 - 04.08.2019 B-Skoki -
25. Wierzbna 02.08 - 04.08.2019 B-Skoki -
26. Solec Kujawski 02.08 - 04.08.2019 A-Ujeżdżenie -
27. Bogusławice 03.08 - 04.08.2019 C-WKKW -
28. Biskupiec 09.08 - 11.08.2019 B-Skoki -
29. Rybnica 09.08 - 11.08.2019 A-Ujeżdżenie -
30. Niestępowo 10.08 - 11.08.2019 C-WKKW -