SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Bogusławice 23.08 - 25.08.2019 D-Powożenie Pobierz plik
2. Drzonków 23.08 - 25.08.2019 Paraujeżdżenie Pobierz plik
3. Drzonków 23.08 - 25.08.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
4. Facimiech 23.08 - 25.08.2019 C-WKKW Pobierz plik
5. Facimiech 23.08 - 25.08.2019 C-WKKW Pobierz plik
6. Bogusławice 23.08 - 25.08.2019 D-Powożenie Pobierz plik
7. Niestępowo 24.08 - 25.08.2019 C-WKKW -
8. Ciekocinko 27.08 - 01.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
9. Kliczków 29.08 - 31.08.2019 F-Rajdy Pobierz plik
10. Jakubowice 29.08 - 01.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
11. Kliczków 29.08 - 31.08.2019 F-Rajdy Pobierz plik
12. Kliczków 29.08 - 31.08.2019 F-Rajdy Pobierz plik
13. Kliczków 29.08 - 31.08.2019 F-Rajdy Pobierz plik
14. Głogów Młp. 30.08 - 01.09.2019 B-Skoki -
15. Koryta 30.08 - 01.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
16. Racot 31.08 - 01.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
17. Sopot 05.09 - 08.09.2019 C-WKKW -
18. Sopot 05.09 - 08.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
19. Sopot 05.09 - 08.09.2019 C-WKKW -
20. Wierzbna 06.09 - 08.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
21. Olsza 06.09 - 08.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
22. Ciekocinko 06.09 - 08.09.2019 B-Skoki -
23. Jakubowice 12.09 - 15.09.2019 B-Skoki Pobierz plik
24. Radzionków 13.09 - 15.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
25. Radzionków 13.09 - 15.09.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
26. Moszna 13.09 - 15.09.2019 C-WKKW Pobierz plik
27. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 A-Ujeżdżenie -
28. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 B-Skoki -
29. Strzegom 19.09 - 22.09.2019 C-WKKW -
30. Ciekocinko 20.09 - 22.09.2019 B-Skoki -