SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
1. Wierzbna 19.07 - 21.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
2. Drzonków 24.07 - 25.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
3. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie Pobierz plik
4. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie Pobierz plik
5. Ptakowice 25.07 - 28.07.2019 D-Powożenie Pobierz plik
6. Głogów Młp. 26.07 - 28.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
7. Dąbrówka Mała 26.07 - 28.07.2019 B-Skoki Pobierz plik
8. Poczernin 26.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie -
9. Drzonków 27.07 - 28.07.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
10. Strzegom 29.07 - 31.07.2019 C-WKKW Pobierz plik
11. Strzegom 01.08 - 04.08.2019 C-WKKW Pobierz plik
12. Strzegom 01.08 - 04.08.2019 C-WKKW -
13. Solec Kujawski 02.08 - 04.08.2019 A-Ujeżdżenie Pobierz plik
14. Wierzbna 02.08 - 04.08.2019 B-Skoki Pobierz plik
15. Ptakowice 02.08 - 04.08.2019 B-Skoki Pobierz plik
16. Bogusławice 03.08 - 04.08.2019 C-WKKW Pobierz plik
17. Biskupiec 09.08 - 11.08.2019 B-Skoki -
18. Rybnica 09.08 - 11.08.2019 A-Ujeżdżenie -
19. Kwieki 10.08 - 11.08.2019 C-WKKW -
20. Niestępowo 10.08 - 11.08.2019 C-WKKW -
21. Strzegom 15.08 - 18.08.2019 K-Kuce Pobierz plik
22. Drzonków 16.08 - 18.08.2019 B-Skoki Pobierz plik
23. Bogusławice 16.08 - 18.08.2019 B-Skoki -
24. Grobice 16.08 - 18.08.2019 C-WKKW -
25. Michałowice 16.08 - 18.08.2019 B-Skoki -
26. Ciekocinko 20.08 - 25.08.2019 B-Skoki Pobierz plik
27. Drzonków 23.08 - 25.08.2019 A-Ujeżdżenie -
28. Facimiech 23.08 - 25.08.2019 C-WKKW -
29. Facimiech 23.08 - 25.08.2019 C-WKKW Pobierz plik
30. Bogusławice 23.08 - 25.08.2019 D-Powożenie -