SZYBKIE LINKI:

Wydarzenia - zawody szczebla centralnego

Poniżej znajduje się wykaz wydarzeń z kategorii Zawody regionalne, znajdujących się w ewidencji Polskiego Związku Jeździeckiego. Aby uzyskać dostęp do kompletu informacji i materiałów związanych z wybraną pozycją kalendarza, prosimy kliknąć na jej nazwę.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kalendarz zawodów Polskiego Związku Jeździeckiego jest jego wyłączną własnością i nie może być powielany lub rozpowszechniany w żadnej formie i wżaden sposób bez uprzedniej zgody PZJ wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności.

W celu ułatwienia przeszukiwania zasobów, w poszczególnych kalendarzach zostały przyjęte następujące rozwiązania:
1. Kolorem niebieskim zaznaczono wydarzenia, w których wprowadzono zmiany po zamieszczeniu w propozycjach.
2. Kolorem czerwonym zaznaczono wydarzenia odwołane.


Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-17 08:25:48

Lp. Nazwa zawodów Miejsce Termin Dyscyplina Propozycje
61. Leszno 04.10 - 06.10.2019 A-Ujeżdżenie -
62. Książ 04.10 - 06.10.2019 D-Powożenie -
63. Książ 04.10 - 06.10.2019 D-Powożenie -
64. Łąck 04.10 - 06.10.2019 Paraujeżdżenie -
65. Strzegom 10.10 - 13.10.2019 C-WKKW -
66. Strzegom 10.10 - 13.10.2019 C-WKKW -
67. Sowia Wola 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki -
68. Jaszkowo 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki -
69. Leszno 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki -
70. Dąbrówka Mała 11.10 - 13.10.2019 B-Skoki -
71. Michałowice 17.10 - 20.10.2019 B-Skoki -
72. Leszno 18.10 - 20.10.2019 B-Skoki -
73. Besiekierz Rudny 18.10 - 20.10.2019 B-Skoki -
74. Michałowice 24.10 - 27.10.2019 B-Skoki -
75. Zakrzów 25.10 - 27.10.2019 A-Ujeżdżenie -
76. Leszno 25.10 - 27.10.2019 B-Skoki -
77. Wolica 25.10 - 27.10.2019 B-Skoki -
78. Leszno 07.11 - 10.11.2019 B-Skoki -
79. Sopot 07.11 - 10.11.2019 A-Ujeżdżenie -
80. Sopot 08.11 - 10.11.2019 A-Ujeżdżenie -
81. Wrocław 08.11 - 11.11.2019 B-Skoki -
82. Jaszkowo 08.11 - 10.11.2019 B-Skoki -
83. Zakrzów 15.11 - 17.11.2019 A-Ujeżdżenie -
84. Leszno 15.11 - 17.11.2019 B-Skoki -
85. Ciekocinko 16.11 - 18.11.2019 B-Skoki -
86. Poczernin 22.11 - 24.11.2019 A-Ujeżdżenie -
87. Leszno 22.11 - 24.11.2019 B-Skoki -
88. Michałowice 22.11 - 24.11.2019 B-Skoki -
89. Wolica 22.11 - 24.11.2019 B-Skoki -
90. Ciekocinko 22.11 - 24.11.2019 B-Skoki -